• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Ukážeme vám, kam se v iOS 11 podělo nastavení Automatického jasu

  Nový iOS 11, který je prozatím dostupný stále jen pro vývojáře a veřejné beta testery, přináší spoustu zajímavý a mnohdy i užitečných změn. Většinu z nich Apple představil už při červnové WWDC, jiné naopak provedl během letního testování. Jednou takovou změnou je i odstranění přepínače automatického jasu z Nastavení –> Zobrazení a jas. Jeden by si tak myslel, že Apple možnost aktivovat/deaktivovat si automatický jas z iOS 11 definitivně odstranil. Naštěstí tomu tak není, volba tam stále je, jen je ukryta hlouběji v systému.

  Několik z vás, kteří iOS 11 testujete, jste se nás ptali, kam nastavení automatického jasu zmizelo a jestli jej Apple hodlá v některé z následující betě vrátit. Všem jsme odepsali, že volba v iOS 11 stále je, jen nově se ukrývá v Nastavení –> Obecné –> Zpřístupnění –> Přizpůsobení displeje.

  Popravdě jsme spíše očekávali, že Apple přidá zkratku pro vypnutí/zapnutí automatického jasu do nového ovládacího centra, aby měli uživatelé k funkci okamžitý přístup. Přesně tak je tomu totiž i na smartphonech s Androidem. Inženýři z Cupertina ale udělali přesný opak.

  automaticky jas iOS 10

  Leitz

  Diskuze

   Bez komentáře… 🤦🏽‍♂️ Jestli je něco od Applu co není ,,user friendly”, tak je to od iOS nastavení… Vždy když něco potřebuju najít v nastavení tak ikdyž vím, že to tam někde je, tak mi stejně vždy zabere hromadu času… Kdyby alespoň fungovalo dobře to vyhledávání v nastevení, ale přes něj něco najít je taky o nervy. Palec dolu za tuhle “novinku” i za celý nastavení v iOS.

   Podělo sa to tam, kde by to logicky nikto nehladal. Na niektorych “vylepseniach” fakt nechapem v com su lepsie.

   Lukas Jandura

   Asi chtej aby to melo ci nejvice lidi zapnuty 😉 a takhle to 90% lidi nenajde a nebude to resit a nejspis to trochu protahne vydrz baterie 😉

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online