Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Water It
Pijete dostatek vody při svých sportovních aktivitách? S dostatečným množstvím vody vaše tělo může: regulovat svou teplotu, správně trávit potravu, absorbovat živiny, zpracovávat tělesný odpad, udržovat zdraví a integritu každé buňky, přenášet kyslík do buněk, chránit oči a mnoho dalších. Voda je tedy velmi důležitou součástí našeho těla. Aplikace vám umožní monitorovat váš příjem a výdej vody.

[appbox appstore id1070092551 oldprice=“2,99€“]

CALC Swift
CALC Swift je super inteligentní, multifunkční vědecká kalkulačka. Aplikace nabízí také widget, klávesnici uzpůsobenou podle vašich potřeb a mnoho přednastavených funkcí. CALC kombinuje funkce základní a vědecké kalkulačky, nabízí elegantní uživatelské rozhraní a mnoho dalších praktických prvků. Aplikace podporuje český i slovenský jazyk a je k dispozici i na Apple Watch.

[appbox appstore id878851717 oldprice=“2,99€“]

Sketchworthy
Sketchworthy vám umožňuje využít inovativní cestu, jak vytvářet a spravovat všechny vaše poznámky, náčrtky, čmáranice – prostě cokoliv. Vytvářejte poznámkové bloky, opatřete poznámkami mapy a webové stránky, přidejte fotografie, text, malůvky a mnohem víc. Své výtvory poté můžete sdílet na sociálních sítích.

[appbox appstore id582191198 oldprice=“2,99€“]

Easy Backup
Zálohujte si kontakty za pomocí jednoho poklepání. Kontakty jsou většinou velmi důležitá data ve vašem iPhonu, která se bohužel mohou ztratit. Easy Backup uchová vaše kontakty na bezpečném místě. Své zálohy můžete snadno exportovat na Dropbox, Google Drive nebo email. Aplikace také vyhledá a sloučí duplikované kontakty, odstraní kontakty beze jména či telefonního čísla nebo emailu.

[appbox appstore id921359146 oldprice=“2,99€“]

Countr
Potřebujete něco rychle spočítat nebo bodovat? Nemusíte si brát papír a tužku, stačí vám tato aplikace. Ať už zaznamenáváte účast lidí na poradě nebo počítáte sportovní body, tak stačí pouze poklepat na obrazovku. Nemůže to být jednodušší. Countr je k dispozici i na Apple Watch.

[appbox appstore id911664683 oldprice=“0,99€“]

Lose Belly Fat
Viscerální tuk je tuk, který je okolo tělesných orgánů a může zvýšit riziko rakoviny, srdečních onemocnění a diabetu až o 50%. Aplikace nabízí klasický model 7 minutového cvičení – 30 sekund na cvičení a 10 sekund na odpočinek mezi jednotlivými cviky. Nastavit si můžete upozornění na další cvičení. Lose Belly Fat nepotřebuje připojení k internetu a je k dispozici i na Apple Watch.

[appbox appstore id1187598015 oldprice=“0,99€“]

Photo Reminders
Máme pro vás aplikaci, která vám nabízí možnost vytvářet rychle a přehledně připomínky (schůzky, narozeniny, koncert, důležitý hovor či cokoliv dalšího). Jednoduše si vytvořte hlasovou či fotografickou připomínku. Můžete si také zapisovat různé textové poznámky, které poté můžete sdílet. Ukládat můžete do Evernote i klasického kalendáře.

[appbox appstore id869790287 oldprice=“0,99€“]

Hack RUN
Jedná se o logickou hru, která je určená začínajícím hackerům a lidem, které baví programování. Celé prostředí hry je udělané ve stylu zdrojového kódu operačního systému. Cílem hry je hackovat se přes různé překážky a bariéry. Hra podporuje Apple Watch.

[appbox appstore id407678003 oldprice=“2,99€“]

Youda Survivor
Dokážete přežít na záhadném ostrově a budete schopni najít cestu zpátky domů? Nyní si můžete vyzkoušet roli Robinsona Crusoa. Musíte ukázat přírodnímu kmenu, že jste jedinou osobou, která je dokáže zachránit před lstivými piráty. Získejte záhadné kmenové předměty s kouzelnými vlastnostmi a naučte se rituály, díky kterým můžete ovládat počasí. Dokažte, že dokážete přežít kdekoliv a kdykoliv. První verze je pro všechna iOS zařízení a verze druhá je pouze pro iPad.

[appbox appstore id467624830 oldprice=“2,99€“]

[appbox appstore id467626899 oldprice=“4,99€“]

Office Story
Zkuste svoji začínající garážovou firmu proměnit na obrovskou společnost. Učiňte strategická rozhodnutí, pořiďte stoly, rostliny na stoly a vyškolte své zaměstnance. A také samozřejmě plňte jejich přání! Váš úkol je jednoduchý: vytvářejte mobilní aplikace. Postupně se ponořte do mobilního rozvoje a dejte si pozor, jelikož trh je dynamický a neustále se mění. Office Story nabízí 13 měst po celém světě, mezinárodní trh práce, MyOS, Roboid, eyeOS a mnoho dalšího.

Recenze uživatelů:
,,Zabavna hra, dobre udelana.“
,,Strategická hra bez zbytečného ČEKÁNÍ prostě strategie, kde se nemusí čekat než se něco vyrobí a pod. Což je hra podle mých dlouhých tužeb!“

[appbox appstore id717265204 oldprice=“3,99€“]

aapp pexels-photo-249324

Související články

Dnes nejčtenější

.