Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den ,
  děkuji všem za důsledný článek.

  Nyní jsem přešel na Macbook Pro a pro „startovací“ uživatele je článek inspirativní a profesionální. Je to zcela jiný svět, který mne skutečně inspiruje. Osobně doporučuji všem.

  David Smejkal

  Dobrý den,

  potřeboval bych k jednomu emailovému účtu nastavit automatickou skrytou kopii, tak aby se mi všechny emaily odeslané z tohoto účtu odesílali i do CRM systému. Je to možné nějak nastavit aby se tam automaticky ta emailová adresa přidávála?

  Děkuji za info,

  Zbynek(at)Ludacka.cz

  Zdravím Vás,

  k Vašemu článku o nastavení spořiče jako živé tapety plochy.
  Vámi uvedený odkaz jsem do Terminálu zadal, ale vyhodil, že žádná taková složka se v odkazu neshoduje. Snažil jsem se text různě upravovat, ale nepomohlo. Dále jsem se pokoušel dohledat spořič dle cesty, ale v systémové složce můj spořič není. Je mi pomoci?

  zdravím… prosim pěkně mam problém s místem na disku… když přes správce cokoliv vymažu tak se mi to nezobrazí jako uvolněnej prostor. Jde o to že mi furt hlásí nedostatek místa na disku a já už sem promazala aplikace, maily, fotky, filmy… už skoro nic na počítači nemam a pořád mi to píše plnej disk. Zkoušela sem odinstalovat všechny cizí cleanery a furt nic. restartovala sem, čistila sem mezipaměti a už fakt nevim co mam dělat… hilfe, pomoc, sos
  MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
  procesor 2,6 GHz Intel Core i5
  děkuji mockrát

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.