Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na jakém zařízení fungujou ty obrázky kontaktů u zpráv? Na iPhone 5 tu možnost nemám. Je to chyba nebo jsou podporovány novější zařízení s větším displayem kvůli místa na obrazovce?

  Dobrý deň, chcel som sa spýtať či ste sa niekedy nestretli s problémom že sa z iphonu nedá volať ani sa naň nedá dovolať no smsky fungujú a tak isto aj internet. Vedeli by ste mi pomôcť? ďakujem za odpoveď

  Objevil jsem jednu „novinku“ jestli se tomu tak da rict. Drive kdyz jsem iPad pripojil k pc s windows tak byla hlaska u baterky Nenabiji se ale ted s 9.1 uz se normalne nabiji. Mate to nekdo stejne?

  Zdravím, přes noc jsem nechal aktualizovat, ráno přihlásil na iCloud při spouštění, potom se iP6 restartoval a zůstalo mi to vyset na obrazovce s jablíčkem a nejde. Když si volám, zvoní to, ale na obrazovce stále jablko – jako reklama dobrý, ale nejde používat :-) Při připojení k Mac na iTunes hlásí, že je iPhone zamčený – chtěl jsem obnovit ze zálohy. Poradí někdo něco?
  Díky moc…

  cody-tec: Asi pomůže jen DFU režim, obnovit a pak načíst ze zálohy.

  1. Připojte své iOS zařízení k počítači
  2. Spusťte na svém PC nebo Macu iTunes
  2. Vypněte iOS zařízení
  3. Podržte 3s tlačítko pro vypnutí/zapnutí zařízení
  4. Do toho (po 3s) zmáčkněte Home tlačítko a obě držte 10s
  5. Uvolněte Power tlačítko a dále držte Home tlačítko přibližně dalších 10s
  6. Po chvíli se zařízení přepne do DFU režimu a na Macu začne iTunes skákat.

  Po aktualizaci mi nejde jedna věc. Při vyhledávání v kontaktech mi to nenjde hledané jméno….Mezi kontakty však uložené jsou. Má někdo radu v rukávu? :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější