Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj, mockrat diky.
  Bod 4. Co myslis ve prospech notifikacniho centra? Dashboard jsem v nastaveni vypnul, lze tedy doleva neco vyvolat? Notifikacni centrum je to vpravo ne? Diky.

  4. už se ale skrývá od Yosemitu. Po instalaci čistého systému se musí vždycky v launchpadu najít Dashboard a otevřít jakoby tu appku, jinak se ale tváří že neexistuje už verzi zpět. Diktování je tu s námi taky už celkem dlouho.

  MekliCZ: Ano, diktování je tu už od Yosemite, i tak jde o dost skrytou funkci, o které spousta lidí neví. Dashboard je v El Capitan skrytý pro všechny, myslím že i pro ty, kteří jej měli aktivovaný a aktualizovali, proto jsme ho uvedli.

  Mam problem. Nefunguje mi viacero funkcii popisanych v clankoch (napr. Split View,ovldanie hlasu v Spotlighte…) viete mi prosim poradit kde moze byt problem?Dakujem

  Bod 11. ma hrozne teší :) Plocha je takto strašne minimalistická a nič neruší, ešte keď sa do toho skryje aj Dock :)

  Čo ma ale zaujíma ako vypnúť bod 9? Občas sa ťahám na kraj a vysúva mi to, čo je celkom nepríjemné pri niektorých weboch…

  Skrývání horní lišty (bod 11.) je super, zejména na Airu 11. Trochu nešikovné je, že se pro aktivaci / deaktivaci skrývání musí do ovládacího panelu. Není na to nějaká zkratka, jako je například pro skrývání Docku?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.