Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Joura: jestli máš problém s nefunkčníma gestama doporučuji stáhnout horní roletu a dát ji zpět.Pak gesta opět fungují.Sice to není oprava po ,které voláš,ale třeba ti to pomůže.

  nefunguje to, vraj to mam skusit na inom zariadeni…, ale ked mam iny iphone no rovnaky ucet…., nepita ma ani meno ani heslo vraj tony nenaslo-mna z toho applu porazi…

  JKJ: je to na každém, nicměně já aktualizují ihned jak to jde u malých verzí, a s odstupem několika hodin velkou verzi (po projetí diskusí) jaké máš zařízení?

  Jinak stabilita je OK jak na 4s, 5, 6, iPad 4., iPad mini 1 (tyto mám odzkoušené osobně).

  Vazne nechapem ludi co kupuju zvonenia ;) blejkin. Ale videl som tu niekde postup ako si vyrobit vlastne. Ale kedze nemam na hluposti cas, vzdy si vystacim s DEFAULT.

  @Venca: já si tedy zvonění z iTunes Store nemohu vybrat a raději volím též vlastní tvorbu v Apple Soundtrack Pro… u kupovaných je tragické kolikrát navazování ve smyčce, když nestíhám zvednout hovor

  Já jsem si iOS 6 taky šetřil jak jen to šlo. Ale poté, co jsem kvůli rozbitému foťáku odnesl telefon do servisu a zpět dostal úplně nový s nainstalovaným iOS 7, už je mi to skoro jedno, co na tom telefonu je za systém. Na iOS 8 mi vadí hlavně nesmyslné řazení sms zpráv, to neodstranila žádná aktualizace. Znonění neřeším, stačí mi bohatě to základní. Stejně mám v 95 procentech času zvonění přepnutý na „červenou čárku“.

Vložte vlastní komentář

celý text