Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  grulkos: Pokud na Macu používáte firewall a máte na panelu Zabezpečení a soukromí v Předvolbách systému povolenou možnost Blokovat všechna příchozí připojení, nebudete moct přes AirDrop přijímat soubory.

  Tak mne to dlho nefungovalo. Po case som dnes skusil a uz to ide.
  Ale musel som mat iphone odomknuty aby ho mac zbadal.
  A kedze mi zhasol pocas prenosu, tak sa prenos ukoncil. Toto nema apple vychatane.
  Co mna ale stve – mam jedno appleid na iPhone, macu a iPade a vzdy telefon alebo tablet alebo aj pocitac sa identifikkuju stale rovnako ako tablet (pricom kazde zariadenie ma svoj nazov, nejako si to vybralo meno tabletu). Cize toto je trochu skoda.

  Ta podporovaná zařízení někam zmizela, to celkem nechápu, ale WordPress je někdy těžké pochopit, občas něco vynechá, rozhodně jsem je tam dával. Určitě to napravím a dopíšu je tam. Omlouvám se :-)

  Dobrý den, nefungují mi prakticky žádné funkce Handsoff (SMS, volání, airdrop). Mám MacBook Pro (13-inch, Mid 2010) a iPhone 5S iOS 8.1. Má někdo nějaký nápad co se děje? Mockrát děkuju. Jsem zoufalej asi si něco udělám :D

  ratm: airdrop ti nepojde, sms a volanie musis si na kazdom apple zariadeni aktivovat FaceTime a byt na nom prihlaseny (iphone,mac,ipad,…) u iphone si aktivuj handsoff v nastaveniach, potom by ti to už malo šlapať. Samozrejme podmienka je byť na jednej wifi sieti.

  Tak nejdřív mi šly jen SMS. Teď mi jdou jen hovory. Airdrop předpokládám, že nepůjde, protože MacBook je sterej. Vše mám přihlášený jak je potřeba. Přísahám, že už se pobodám :D

  skytnick: Děkuji za upozornění, informace byly upraveny.

  Pro ostatní: Opravdu, jak píše skytnick, vaše zařízení musí obsahovat Bluetooth 4.0 LE, jinak vám to nepůjde. Koukněte se opět na upravená podporovaná zařízení v článku.

  Podporovaná zařízení musela být upravena, protože ve chvíli, kdy jsem psal svůj příspěvek tam byl 100% MacBook Pro 2008 a novější a teď ejhle je tam 2012 :D :D :D Tak tim je to jasně daný ;-)

  Jak poznám, že mám Bluetooth 4.0 LE ? Vlastním MacBook Pro (15-inch, Early 2011) a iPhone 5S s iOS 8.1 a nemůžu Airdrop mizi Macem a iPhonem rozchodit. Na MAci v AIRDROPU ho prost nevidí…:D Nevím co s tím. Díky ze jakoukoli pomoc.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější