Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Mě se spíš zdá, že najednou se zpomalý … aplikace který jsou triviální se dlouho načítají …

    Chci vymazat aplikaci .. kliknu na křížek a pak 25 sekund čekám než se objeví kontextová nabídka jestli to opravdu chci smazat …

    Nevím jestli to je chyba jenom u mě nebo celkově :-) tuhle chybu ale která je tady popsaná nemám :-) mám teda ještě 64Gb volnýho místa z 114 :-) z toho mám 2000 mp3 3000fotek a 250 aplikací :-)

    Pánové dovolím si taky jednu libůstku, mám ještě starý ip4 (dalsí už nebudu kupovat čekam na BB) ale co se mě stalo sem ještě neviděl z ničeho nic přestal fungovat home button ale tak jednou za 3min spouštěl Voice Control a občas mi to vytočilo číslo anebo pustilo muziku a to i při ZAMČENÉM telefonu, nezlobte se na mě ale kerej idiot tohle vymyslel že Voice Control nejde na iOS7 vypnout a ještě jde zapnout když je tel zamčenej… Jestli nekdo ví jak to vypnout napište.JB nemám ani dávat nebudu a novej čudlík je už na cestě… :)

    Vlastním iPhone 6, 128 GB a s takovým problémem jsem se (zatím) nesetkal. Mám však odlišný problém, který mi občas komplikuje život a rád bych se zeptal, jestli má někdo obdobnou zkušenost. Když v Safari vyplňují jakýkoliv formulář, tak při stisknutí písmena „N“ mi Safari zamrzne. V jiném prohlížeči se to neděje a např. při psaní tohoto textu také ne – pouze u formulářů a vždy u písmena „N“. Mám samozřejmě poslední verzi iOS.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.