Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dik za rychlou annonci… Sice se mi ty plastove pruhy nelibi, snad jen mohu doufat, ze toto sestka nebude, ale toto jsou clanky, kvuli kterym chodim na LSA. Romane dik

  Těmto unikum netřeba věřit. Někdo z novinářů motojici se kolem Apple informaci zjistil, jak vydělat majlant, když do světa hodi svoji Maketu iPhone6 a dalších X to zkusilo taky, a kšeft byl n světe. Apple je v designu tel. na vrcholu a takovýhle paskvil muže udělat jen čínsky skladnik banánu…

  Ak bude naozaj takto vyzerat iphone 6, tak iphone 5s je posledny co som si od applu kupil….hlinik idu menit za plast + navysenie ceny – OTRASNE!

  nnevimm: presne tak, takže každý kto tu píše, že to Apple neurobí je len naivný a neskúsený. Je už viac menej jasné ako bude iPhone 6 vyzerať, priemer všetkých únikov je stále so zaoblenými hranami a väčším displejom. Líšiť sa bude zrejme len v detailoch a precíznejšom spracovaní ako makety.
  Nemôžem povedať, že sa mi tie makety páčia, to teda nie, vadia mi zaoblené hrany, ale tak uvidíme…

  nnevimm: docela jsem se zasmal :) komentare tipu ‚fake proc by mnel byt iphon zazloujtlej‘ je po uspechu zlatyho iphonu docela usmnevna :)
  Roman Z.: Ahoj namnet na clanek: ke kazdymu uniku iphonu 3,4,5, pripojit nejlepsi komentare z diskuzy.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.