Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Oni maj trošku problém s tím, že ikona Safari znázorňovala kompas a niní má kompas vlastní ikonu. Takže dominantní znázornění světových stran vzali a nechali ho na kompasu kde pro změnu chybí střelka. Takže je to takové napůl a na ho..o.

  Za Watch Utility sa možno skrýva Home Button. Spodná lišta by bol potom terajší priestor po stranách tlačidla. HW-ové tlačidlo by tak bolo vnorené v displeji. Alebo by bolo SW-ové.

  Co se týká Safari a ikony, tak zrovna nedávno můj táta (69 let) řešil, jak si zapne na iPadu internetový prohlížeč. Když jsem mu říkal, že je to ikona střelky kopmasu s názvem Safari, tak to nemohl absolutně pochopit, proč je to tak debilně označené! :-)
  Vše je pro něj naprosto srozumitelné (ikona foťáku, ikona noty, ikona obálky, ikona mapy atd.) Prostě jen ten prohlížeč by ho prý vůbec nenapadl, že bude pod kompasem Safari.

  Mne to třeba přijde naprosto logické, když s Applem dělám už nějaký ten pátek, ale pro něj, když je jeho jediné zařízení tablet to je fakt nelogické. Ještě komentoval ikonu pro obrázky, ale pod ní je alespoň text „Obrázky“, tak když to člověku nedojde podle ikonky, tak podle textu. Stačilo by pod ten kompas dát místo Safari třeba „www“ a bylo by to rozhodně lepší.

  Kompas ikonu měl ( a moc hezkou), ale s tím jak zjednodušili design tak je větší problém v tom aby ty ikony nevypadali moc podobně. Že by si někdo pletl Internet s kompasem no, ale vlastně je to pitomost. To mohl i předtím. Horší to bude u Passbooku a Healthbooku.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější