Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ma to ani neprekvapuje, denne sa stretávam v mojom okolí s ľuďmi ktorý v práci používajú rôzne typy tabletov. Drvivá väčšina ale používa samsung – rôzne modely. Kedže ja osobne mám nový iPad, počúval som že načo, je to drahé len na image a podobne. Ale mnoho z nich po dlhšom používaní zistili, že ten ich tablet nie je to pravé. Viacerí z nich si na môj popud zakúpili iPad a aj napriek vyššej cene sú veľmi spokojný. Výdrž batérie – tak ako to tu bolo spomenuté, spoľahlivosť, plynulosť. Mnoho ľudí nadáva, že apple výrobky sú predražené a len na image. Áno, čo sa týka tej ceny..je to podľa mňa predražené..ale za vyššiu cenu človek dostáva vyladený produkt, na ktorý sa môže vždy spoľahnúť – čiže apple je image, ale aj funkčnosť.

    Já jsem mnoho let odolával ipadu, že mám 2 macy, říkám si,že mě to bude naprd.Teď jem konečně šel do 4.gen. a jsem jak v Jiříkově vidění. První co mě překvapila, byla ta baterka. Měl jsem posledního touche a nano a tam ty ubytky procent byli ohromné. Tady mám to nabité na 100%, 90 minut poslech na sluchátka, rozsvítím a zase je 100%. Nabíjím jednou za 3.dny.Ipad vůbec nehřeje.V práci nám z vedlejší konstrukce dosvítí slabé wifi. Touch s tím bojoval, ale vypadky byli hodně časté. Ipad naprosto v pohodě je na 2. čárkách bez problému. Surfování na netu stejně rychlě jako mackb.17″ 2011.Taky zvuk je lepší jak touch 4.g.Takže za mě velká spokojenost.

    Mino: To jsi napsal krásně :-) souhlasím s tebou, částky za apple produkty jsou sice vysoké, ale víš že si kupuješ nejen značku, ale hlavně i kvalitu a spolehlivost ;-)

    ..stale cakam na 3M foliu so solarnym panelom integrovanu do disp., ktora mala zdvojnasobit vydrz iPadu…
    Zaujimalo by ma ktory …… toto zmietol zo stola.

Vložte vlastní komentář

celý text