Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Někdy mám pocit, jakoby S. Wozniak byl placený za podobné komentáře.. nemyslím si to kvůli tomu, že by to bylo proti jabku, ale kvůli struktuře těch komentářů..

  Pravda je, že Windows Phone je graficky nádherně udělaný a používá se velice jednoduše. Co se týče vzhledu, tak iOS je za WP hodně pozadu (o androidu nemluvě). Ostatně věřím tomu, že Windows Phone androida překoná a že spolu s iOS si rozdělí trh, nebude to dlouho trvat, než lidé konečně pochopí, že android je cesta do pekel, že jde o nejhorší mobilní OS.

  Pochvala „jablečného člověka“ pro Lumii? Buď nebyl zcela při smyslech, nebo ho někdo zaplatil, nebo má rád černý humor. Automaticky jsem se totiž koukal, jestli se nejedná, podle datumu, o nějaký prvoaprílový článek.

  Proč zbytečně haníte Android? Neni to tak špatný system i přesto, že jsme uživatel applu tak sme si koupil Nexus S a jsem s nim hodně spokojeny. Uživatelské prstředí čístého ndroidu je vyborné. Veliký vyhoda je, že oprotí svých dvou konkurentům si v něm můžete poměrně dost věci nastavit jak přesně potřebujete. Neříkám že je dokonalý ale rozhodně bych ho nezatracoval. Narozdil od WP7 kde je nastavit si neco fakt težké. Vzhled WP7 je moc pěkny. Mě osobně se moc líbí. Nicméně je to doslova system pro lidi, kteři se boji že na mobilu něco pokazí. Protože tam prostě nic nefungje.
  Myslím si, že iOS je mezi WP7 a andriodem. Slušne GUI a zárověn dostek programu. Rozhoně bych, ale nezatracoval žádný systém a nějaké odsuzování. Každy system ma něco do sebe a je na uživateli co mu sedi. Tak samě jako u windows vs osX vs linux nebo apple vs samsung. Prostě ať si každý vybere….

  Keby bol Steve na žive tak si drži jazyk za zubamil, ved v minulosti sa ku konkurencii nevyjadroval, a ked Jobs zomrel, tak o mesiac na to bol u Google na oslve Androidu 4.0.

  Dominik: Ale ano byl, kdo sleduje i jiné weby než LsA, tak si může přečíst, že S. Wozniak je spokojeným majitelem Lumie:)

  WP se mi hodně líbí, po grafické stránce jsou opravdu úžasné, bohužel zatim ještě v pubertě, až se z něj stane plnohodnotný systém který, (např. množstvím aplikací) bude schopný konkurovat ostatním OS. Bude opravdu silný a lidé si ho oblíbí, A NEBO znechutí ( stejně jako iOS ).

  Pokud jsem dobře četl originál tak tam se psalo že to vypadá jako by si tajně půjcili designery od Applu. V clánku který jsem četl bylo naopak uvedeno že jeho nej telefonem je stále 4S ne nějaká lumie která se stále nedobře prodává i když WP7 se mi také líbí víc než droid. Takže bůh ví jak to je.

Vložte vlastní komentář

celý text