Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ok, ok, no navzdory tomu, že většině uživatelů 3,5 palce naprosto vyhovuje, tak chápu, že tu je až příliš velký tlak. Navíc pokud chtějí snížit hloubku zařízení, musí zvýšit plochu. Na druhou stranu pevně věřím, že 4″ bude strop a že Apple nenapadne dělat sračky s 4,6″ jako to dělá tupá Androidí konkurence

    Ale nie. 3,5 je dokonale cislo. Displej nie je ani prilis velky, cize sa da uplne pohodlne ovladat jednym prstom, v jednej ruke. A ani prilis maly, takze sa daju pohodlne sledovat filmy, hrat hry aj pracovat. 3,5 je jednoducho dokonaly stred.

    No tak doufám, že se to nepotvrdí.. 3,5″ je naprosto optimální a zamrzelo by pokud Apple půjde touto cestou.Osobně se myslím a doufám, že zůstane velikost stejná a to samé u iPadu- že se nebude dělat žádná menší varianta.

    Já si dal tu práci a zašel do místního obchodu s mobilama a  naživo jsem si porovnával velikosti s G4 a můžu říct, že jsem také zastával názor, že 3,5″ je ideální a nic jiného nepřichází v úvahu. Teď ale můžu říct, že anroidní zařízení všelikého druhu byly v 4″ provedení pouze 2-3mm širší a asi 5mm vyšší. Věřím, že by v Apple dokázali tu celkovou výšku neprodloužit a ta šířka o pouhé 2-3mm byla zanedbatelná. A tak už se vůbec nedržím názoru, že by to bylo pádlo. Ty 4,3>“ stroje už fakt pádlovité byli, ty už se mě nelíbily. Neměřil jsem to šuplerou, jen přikládáním na sebe a rozdíl byl nepatrný.

    No ono se psalo, že iPhone 4S(5) měl mít 4″ ale Steve Jobs to zarazil. Naneštěstí teď už to asi nezarazí. 3,5″ pro mobil stačí. Až budu chtít tablet tak si ho koupím.

    Mě by to navíšení ani nevadilo =) pokud to bude do těch 4″ palců tak vtom nevidím žádný problém, spíše doufám že tam bude ten OLED, to co smartphony potřebujou jako sůl je výdrž. Doufám že další generace iphonu na tom bude výdržově trochu lépe, opět tam bude vyšší výkon, více blbinek, větší displey možná, tenší, to nezní jako moc přívětivě pro baterku

    No tak to neni jen o uhlopricce, ale i o pomeru stran. Napr Galaxy S2 ma uplne jiny pomer stran nez iphone s tim, ze iphone mi prijde takovy idealni, S2 je takova moc nudle.

    Mě 3,5 palce vyhovuje dostatečně. 4″ jsem neměl v ruce tak abych to mohl porovnávat. Větší display je určitě lákadlo, ale jde o to jak se to pak bude ovládat jednou rukou. U současného iP4 ve větším bych měl docela obavy, ptž. už teď při držení v jedné ruce si nejsem úplně jistý. Daleko jistější si jsem u 3GS a tak bych i uvítal koncept se zakulacenými zády jako je např. http://ukaz.at/201 (zároveň je zachováno současné řešení antény – těžko říct, zda by ji zase chtěli schovat pod obal telefonu). Případně tento koncept taky není špatný http://ukaz.at/202 / http://ukaz.at/203
    Taky bych i uvítal nějakou malou ledku na přední či boční straně, která by mohla signalizovat různé události (nepříjaté hovory, zprávy atd..)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější