Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  :-) hmm já sem s americkým docela spokojenej, ty ho mas určitě taky ne?, spis me zajímá jestli to nejde nějak swicnout na ceskej, Stáhnout voyo a zase z5 na us, každopádně bych kvůli nově nerad Přišel o těch 100 applikaci co uz mám koupeny.

  :-( teda nevím k čemu je mi aplikace do iPadu kde musím mít přetplatné i na to, na co se na voyo.cz podívám zadarmo (sice s reklamou, ale to se dá vydrže) např. můj oblíbený Dokonalý svět ….

  Ještě bych dodal, že jsem překvapen rychlostí načtení streamu při najetí na libovolnou část filmu.
  Vadí mi, že i při připojení HDMI kabelem není video zobrazováno na externím monitoru v celoobrazovkovém režimu, i když zdroj je 16:9. Bohužel přes Apple TV 2 nejede obraz. Pouze zvuk, ale to je u filmů nepoužitelné, protože obraz na iPadu není synchronní se zvukem v ATV (asi 1 až 2 sekundy má zvuk zpoždění než se prožene WiFi cestou).
  Takže sledovat obraz na iPadu a zvuk přes ATV na reprosoustavě prakticky díky asynchronnosti nelze. Námět pro příští UPDATE této aplikace – AirPlay obrazu i zvuku !.

  Titulky tam nejsou. Ale myslím, že nejsou ani při přehrávání z voyo.cz klasickým počítačem. Prostě program se chová „jak naložím, tak vezu“. Jinak po pár dnech zkoušení v rodině konstatuji spolehlivost. Žádné kousání či sekání přes WiFi i v době zatížení ADSL jinými uživateli. Přes 3G jsem zatím nezkoušel.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.