Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  :-D prej photoshop fullscreen, asi nejaka tajna informace. To by me zajimalo kdo mu to rekl.. navic mission control byl samozrejme jiz v prvni bete, dokonce ho predvadeli i na Apple eventu. Cekal bych srovnani s prvni betou a konkretni zmeny, nic..

  presne tak všetko už bolo možné vidieť. Tak ten názov je riadne zavádzajúci. Mám pocit že z LSA sa stáva riaden bulvár. zachvílu sa tu budem cítiť rovnako nepríjemne ako na novinky.cz :D ide to tu dole vodou …

  Díky za komentáře. Je pravda, že jsem zde žádné novinky oproti první Developer Preview verzi neukazoval. Chtěl jsem se zaměřit především právě na Mission Control a ukázat jak funguje v praxi plus ukázat nějaké věci, které na Back to Mac ukázány nebyly.

  Samozřejmě, že člověka, který si vyzkoušel Developer Preview No. 1 tak to moc neosloví.

  Opravdu JSOU v této době MacBooky nebo iMacy vybavené dotykovým panelem? Pokud vím, zatím si to Apple nechal patentovat, konkrétně iMac s pohyblivým kloubem. Možná tím myslíte (M)Trackpad, ten ale není s iMacem standartně dodávaný.
  Zajímalo by mě, přidal Apple v Lionu nová gesta taky pro MM? Mohl by už koupit nebo přidat možnosti jako v  BetterTouchTool.

  Pokud vím tak nikde ve videu netvrdím, že jsou v této době nějaké Mac vybavené dotykovým displejem. Naopak tvrdím, že ten systém je připraven na dotykové displeje. Ale ne že je Apple plánuje nebo snad už vyrábí.

  Pokud pod zkratkou MM máte na mysli Magic Mouse tak na konferenci Back to Mac byl celý Lion a Mission Control prezentován na ní, takže odpověď zní ano. Ovšem sám to vyzkoušet nemohu neboť Magic Mouse nevlastním, nicméně už je v objednávkovém košíku. :)

Vložte vlastní komentář

celý text