Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Upřímně, já tyhle vychytávky nechci, představa, že to bude mít čtečku SD se mi moc nezamlouvá, ale tak třeba to bude elegantně řešené, ostatně Apple to asi nikdy nedělal jinak, ale moc si to neumím představit. Já to vidím dost pesimisticky, díra, do které se bude prášit. Stejně tak USB a jiné konektory, čím méně, tím lípe, tohle bych asi dříve nikdy neřekl, ale pro iPad a filosofii Apple se to prostě nehodí, co nejjednodužší přístroj jak funkčně, tak vzhledově a tohle mi neštymuje. Kamerku očekávám, foťák, proč? I s tou kamerkou to bude všelijaké, bude se po ní chcít, aby byla co nejméně nápadná a aby měla nějaké neutrální umístění tak, aby se ipad stále mohl používat v libovolné poloze, nebude to celé jen tak a já jsem zvědavý s čím přijdou:)

  A jeje. To zas toho bude. Mam první generaci tak radši nechci druhou ani znát. Ne na muj účel to slouží. Prohlížení pohoddlně webu, někdy video, hlavně fotky který někde někomu ukazuju.
  Po přemejšlení zda bude stačit ipad+imac, jsem dospěl k názoru, že spíš macbook+ipad.

  Musím souhlasit s předchozími názory.
  „otvor pre kameru, ktorá je toľko žiadaná“ – no potěš… Žádaná je od lidí, kterým iPad leží v žaludku a kteří by si ho nekoupili ani kdyby kameru na zadní straně měl. Už se vidím fotit něco s tabletem co má kolem 700 gramů, kvalitní kamera v Galaxy Tabu – tam by to nebyla taková hrůza – je to zvětšený mobil – 380 gramů + rozměry (zvlášť oproti iPadu) – nicméně, já bych pohodlné ovládání iPadu (hlavně prohlížeče) za nějakou kameru a menší rozměry, váhu nevyměnil.
  Konektor/čtečka – ten ať radši vynechají a do balení přidají Camera kit.
  Toˇmůj názor. :)

  tu kameru vzadu bych potřeboval, pomocí Genius Scan vyfotím hotový domácí úkol a pošlu to rovnou na internet… To je rychlejší než dát papír na skener, uložit jako obrázek .jpg a poslat. A čtečku SD nemusím, stačí MobileMe nebo Dropbox…

  Podle mne bude iPad druhé generace vzhledem na chlup totožný s první generací. Jedinou výjimkou bude facetime kamera někde v místě současného light sensoru a větší RAM (512 MB). USB je podle mne blbost. Možná ještě ta čtečka, ale o tom pochybuju.

  To tam vyzera akosi divno. Myslim ten vyrez pre SD card, ci co to mam byt. Preco by to malo byt take obrovske? V pripade repro by som to este pochopil, ale otvor na SD card neni o vela vacsi ako Dock konektor. Dufam, ze este dake info unikne do vianoc ;)

Vložte vlastní komentář

celý text