Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Romane super recenze. Za upřímný závěr tě chválím a naprosto jsi mě utvrdil v tom co jsem si myslel. Design ano ale svou cenu pro uživatele neobhájí. Takže pro mne je to jasné buď blízké době vydělám na iMAC nebo půjdu do EIZA. BTW stejný neduh mají předpokládám i panely u iMACU?

    TO MIREČEK: Kupovat 16:10 a ne 16:9 mi zní jako OLDIES…Jde o to k čemu to budeš připojovat, výstup z Apple TV i XBOX360 mi to natahuje na výšku… K počítači ale možná dobrý.

    Ja použivám monitor na práci nevím k čemu ty :-) Takže každý pixel na výšku se mi hodí. A kupovat k apple TV či jinému krámu monitor? Tak k tomu asi patří nějaká tv placka ne?

    Super článek, díky Romane. Ještě se zeptám, zatím jsem nikde neviděl výprodeje a spíše vidím novou dvacet sedmičku v katalozích než doprodej původního modelu, rád bych ale výhodně koupil právě 24″ model.

    Sem rád že nejsem jediný komu u TV vadí to umělé dopočítávání framů, jinak LED bych nenazýval zářivkami (jsou to polovodičové diody) já mém místo cinemy Benq V2410 samozřejmě že je to jen TN ne IPS ale má taky LED podsvícení a je matný. Já osobně s TN nemám problém i MacBookPro 13 má TN panel tak co.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.