Odtlačky na obrazovke MacBook, ako odstrániť ?

MacBook Pro, MacBook Air, MacBook
UzivatelskeJmeno

Re: Odtlačky na obrazovke MacBook, ako odstrániť ?

Příspěvekod UzivatelskeJmeno » pát 15. bře 2019 15:28:28

GeorgeK píše:
stř 13. bře 2019 17:29:00
UzivatelskeJmeno píše:
úte 12. bře 2019 19:01:41
Ahoj, MacBook Air 2018, obrysy kláves na displeji. Zajímavé je, že když klávesy označím (navlhčím) a zavřu víko, na displeji se nepromítnou ani při simulaci přenesení macbooku. Ale jednou za čas tam vznikne otisk / viz foto. Jedná se o konkrétní klávesy, není to celoplošně. Má někdo s MBA2018 nebo PRO2017+ stejnou zkušenost?
Ahoj, mám stejný problém na MBPRO2017, vždy se mi to podaří rozleštit, ale vrací se to...
Pokud tohle má být "vlastnost", tak to považuji za nevyhovující produkt na přenášení :D
Přesně tak, navíc divej, co napsal český servis:

“tak už jsem to probral s kolegy a je to takto:
Klávesy se LCD standardně nedotýkají, takže pokud k dotyku a otisku dochází, může být příčinou např. špatné přenášení, kdy se LCD tlačí na klávesy ať již při uchycení v místě otisků kláves nebo třeba když si uživatelé nechávají na vrchu LCD zdroj a pak když se dá zařízení do obalu a tak dojde k tlaku LCD a otisku kláves. Nelze ani vyloučit případnou deformaci šasi ve formě nějakého překroucení těla Macbooku. Nemělo by jít o vadu výrobku od výroby.”

... Prostě si za dotyk kláves můžu sám :)

Dívali jste se někdo na ochranné folie na displej? Má cenu to lepit?
📱 iPhone 8 Plus
💻 MacBook Air 2018 🖱 MM2
🔊 Homepod & Apple TV 4K
⌚️ S1
UzivatelskeJmeno

Re: Odtlačky na obrazovke MacBook, ako odstrániť ?

Příspěvekod UzivatelskeJmeno » sob 16. bře 2019 13:11:00

Našel jsem folie na apple mix, klidně bych to koupil, ale jde o to, ať to pak nesundám s tou vrstvou :D
📱 iPhone 8 Plus
💻 MacBook Air 2018 🖱 MM2
🔊 Homepod & Apple TV 4K
⌚️ S1

Zpět na „MacBook“