Zavřít reklamu
  • iPhone 7 plus mikrofon !! #2234

    Ahoj potřebuji pomoc. Koupil jsem si iPhone v polovině ledna 2018 a mám problém s mikrofonem. Při volání mě druhá strana slyší jakoby tlumeně nebo pod vodou. Telefon byl po necelém měsíci na reklamaci a výsledek je- závada se neprojevila. Avšak když natacim video tak jde zvuk slyšet jasné a zřetelně. Když zapnu Diktafon na rušnější ulici a dám ho k uchu jako kdybych volal tak zvuk slyším také velmi dobře. U telefonu mám vyplé Wi-Fi volání a volání přes LTE a vyple tlumení okolního ruchu. Obal na mobilu nemám pouze tvrzené sklo. Opravdu prosím o pomoc. Jsem student SŠ a mobil za 20 000 z kterého nejde volat je opravdu neštěstí. Mimochodem servisem byl VSP data. Děkuji Adam Huser

    iPhone 7 plus mikrofon !! #9572

    Ahoj
    Řešil jsem něco obdobného ale na IPhone X, telefon sem i reklamoval, vypínal a zapínal sem všechno možný. Až tady na fórum někdo poznamenal špatné držení telefonu😁, takže příčina byla celkem směšná a oprava jednoduchá😁, prostě sem si při hovoru zakryl malíčkem kterým sem podpíral telefon mikrofon😁

    iPhone 7 plus mikrofon !! #9573

    No právě že já jsem ho nepodpíral malíčkem, ale včera jsem zkoušel vše a pomáhá když se prsty nedotýkají zadního hliníkového krytu. 😀 uvidím jak bude fungovat postupem času

    iPhone 7 plus mikrofon !! #9574

    Mam stejny problem volaný mě sliší velmi tlumeně už jsem byl Apple 7 plus 2x reklamovat, konstatovali zanesený mikrofon a po vyčištění prý v pořádku, ale závada se opakuje, už nevím co s tím, budu znovu reklamovat, ale obávám se, že jiné řešení než zahodit Apple a koupit od solidnější firmy! 🙁

Odpověď na: iPhone 7 plus mikrofon !!

celý text

.