Zavřít reklamu
  • Problém s indikátorem baterie u iPhonu 6 #2070

    Dobrý večer Mám velký problém s mým iPhonem 6 pokud ho nabijím v pohodě se nabije a má 100%, jenže těch 100% má například od 4 hod. do 12 stále(8 hodin ) na 100% což už je hodně divné a jakmile baterie klesne na 91% což je za hodně dlouho tak se vypne po připojení externí nabíječky se zapne a ukazatel ukazuje 11% , nebo také 84%, asi jak se mu zlíbí, poté se začne extrémně rychle nabíjet 1% za x vteřin takže 100% mám cca do půl hodiny což je taky nemožné můj iPhone se dříve nabíjel hodinu cca, používám jen originální kabely i nabíječky Apple, nenabíjím ho z velké iPadové nabíječky. Potřeboval bych poradit zda se jedná o problém s baterií jestli už ztratila svou kapacitou mám ho cca 4 roky a hlavně jestli to není nějaký větší problém například hardwaru základní desky děkuji předem za odpověď

    Problém s indikátorem baterie u iPhonu 6 #9276

    Každopádně baterie ztratila svou kapacitu. Je koncipována na max 2 roky a jistý počet nabíjení. Je spíše zázrak, že vydržela zmíněné 4 roky. Teď díky aférám jsou baterie velmi levné, takže je dobrý čas na její výměnu. Samozřejmě autorizovaně.

    Problém s indikátorem baterie u iPhonu 6 #9277

    Ahoj, pokiaľ nemáš pri používaní mobilu pocit prehrievania, tak to je batériou. Ako bolo spomenuté, pomôže jedine výmena(či už autorizovane alebo svoj pomocne). 😉

Odpověď na: Problém s indikátorem baterie u iPhonu 6

celý text

.