Zavřít reklamu
  • iPhone X, batéria #1964

    Ahojte, používatelia iPhonu x chcem sa spýtať ako ste na tom s výdržou batérie. Vlastním iPhone X a je to môj prvý iPhone, zo všetkým som spokojný, no batéria ma moc nenadchla. Batéria sa mi vybíja vcelku rýchlo, pri používaní mi vie za 5 minút zobrať aj 2-3% batérie. Keď ho mám len vo vačku hodinku a nič nerobím vie to zobrať tiež možno 3-4%. Ste na tom aj vy podobne? Nemôže byt problém ze bol odložený zabalený cca týždeň v celku chladnej miestnosti (15-16 stupňov) ? Ďakujem

    iPhone X, batéria #9030

    Messenger mam, facebook som teraz odinštaloval. Pred spanim bol nabity na 97%, rano som sa zobudil a mal 89% s tým, že cez noc som mal vypate všetky apky, vypatu wifi a taktiež deaktivovane osviežovanie apiek na pozadí. Rano som použil Xko a 3% dole v priebehu 10 minut. Mam ho dnes presne tyžden, neviem či si bateria ešte len zvyká alebo je fakt chybná. Dnes asi skusim vybiť uplne na 0% a nabiť, čo som ešte neurobil. Alebo mate nejake typy ako nadobudnuť lepšiu kapacitu baterie? dakujem

    iPhone X, batéria #9031

    Okej, diki za rady. Ale aj tak sa mi zda čudné, ked ostatní píšu že im dobre drži bateria na Xku a mne sa vybíja dosť rýchlo.

    iPhone X, batéria #9032

    Ahoj chcem sa spytat ci si to nejako poriesil alebo si to nehal tak. Ja mam podobny problem za noc mi na iphone X vzdy z baterky ubudne 15 %. Vsetko mam vypnute wifi,internet...a vzdy tych 15 % ubudne. Pocas dna mi pride ze ta baterka sa vybija normalne podla casu pouzivania. Ale ked to porovnam s mojou starou IP6 tak tam za noc max do 5% ubudlo. V podstate telefon nabijam asi po tych 33h od posledneho nabitia...Budem rad ak mi niekto poradi popripade napise nejake svoje skusenosti. Diky

    iPhone X, batéria #9033

    Elfuego_33 píše:
    Ahoj chcem sa spytat ci si to nejako poriesil alebo si to nehal tak. Ja mam podobny problem za noc mi na iphone X vzdy z baterky ubudne 15 %. Vsetko mam vypnute wifi,internet...a vzdy tych 15 % ubudne. Pocas dna mi pride ze ta baterka sa vybija normalne podla casu pouzivania. Ale ked to porovnam s mojou starou IP6 tak tam za noc max do 5% ubudlo. V podstate telefon nabijam asi po tych 33h od posledneho nabitia...Budem rad ak mi niekto poradi popripade napise nejake svoje skusenosti. Diky

    Záleží na hodně okolnostech. Poloha, automatické vyzvedávání emailů, slabší signál, aplikace běžící na pozadí, synchronizace, které mohou probíhat právě přes noc, jas atd.

Odpověď na: iPhone X, batéria

celý text

.