Zavřít reklamu
  • Hacknutý iPhone 7. 4. #7325

    Jinak mě "těší", že nejsem sama a nemusím si tak připadat jako paranoik, problém evidentně existuje nejen v mojí hlavě 🙂 Já účet na gmail nemám, takže těžko říct kdo a proč nebo jestli se jedná o jeden nebo víc různých útoků. Mě se doma tovární nastavení obnovit nepodařilo, protože po stisku obou tlačítek se telefon chvíli snažil připojovat a výsledek vždy stejný, itunes ohlásily, že telefon nemůžou najít a připojit, protože je zamčenej a nazdar, čili nešlo o mojí neschopnost. Ano, 360,- Kč není moc, ale v dané situaci tedy ani málo řekla bych...

    Hacknutý iPhone 7. 4. #7326

    pokud jsi v době "napadení" měla dvoufaktorové zabezpečení a heslo min. 8 míst s kombinaci malých velkých písmen, číslic a znaků, tak je to fakt mazec! já jsem přešel na iphone z androidu právě kvůli bezpečnosti.

    Hacknutý iPhone 7. 4. #7327

    vormen píše:
    pokud jsi v době "napadení" měla dvoufaktorové zabezpečení a heslo min. 8 míst s kombinaci malých velkých písmen, číslic a znaků, tak je to fakt mazec! já jsem přešel na iphone z androidu právě kvůli bezpečnosti.

    Měla jsem dvoufaktorové zabezpečení a heslo osmimístné, kombinace malá, velká písmena a číslo, nic co by dávalo smysl nebo nějak souviselo s čímkoli reálným... Jsem ráda, že je tu někdo, kdo se nediví mému rozhořčení 😉

    Hacknutý iPhone 7. 4. #7328

    pokud by se tohle stalo mně, za uvedených podmínek, tak iphone jde okamžitě z domu, ikdyž je super a doufám, že se mně nic podobného nestane.

    Hacknutý iPhone 7. 4. #7329

    Jo, to chápu a přeju ať se to nestane. Já ty telefony zas tak moc neřešim, dostala jsem ho jako dárek a jinak jsem spokojená moc, ale tohle zamrzelo.

    Stalo se mi to na iOS 10.3. Až když jsem důkladně googlovala a snažila se zjistit co se mi to vlastně stalo, narazila jsem na info, že v téhle verzi je chyba a doporučuje se přeinstalovat na 10.3.1, ale jestli jsem to dobře pochopila, tam šlo o útok ve wifi dosahu, což se mi zdá nepravděpodobný. Ale jsem těžkej laik, takže nevim.

Odpověď na: Hacknutý iPhone 7. 4.

celý text

.