Zavřít reklamu
  • Ipad pro dítě #3598

    Zdravím vás všechny. Prosím o radu. Mám doma Apple rodinu. Vidím v tom ten potenciál a smysl Apple. Nyni ale doma řešíme že by jsme chtěli tablet pro dceru k narozeninám ( 6.let). Nyni ji půjčuji svůj Ipad pro. Manželka našla dětský tablet od gogenu. Ale to mi jde úplně proti srsti ( android) Poraďte jaký tablet takhle dítěti, nejlépe ať to není investice 10tis. Asi by mi nevadil ani nějaký z druhe ruky při slušném stavu, dokopim dětské pouzdro.... Ale po jakem koukat. Děkuji.

    Ipad pro dítě #12379

    Tak toto je sila... Kúp jej taký ako by si chcel ty. Židák jeden...

    Ipad pro dítě #12380

    misoo píše:
    Tak toto je sila... Kúp jej taký ako by si chcel ty. Židák jeden...

    Děkuji za názor.

    Ipad pro dítě #12381

    Je to jedno. Děcko neocení smysl Apple ekosystému. Pokud to má být na hraní, tak bych se androidu nebránil, možná je to i lepší volba.

    Ipad pro dítě #12382

    RadimCep píše:
    Je to jedno. Děcko neocení smysl Apple ekosystému. Pokud to má být na hraní, tak bych se androidu nebránil, možná je to i lepší volba.

    To chápu. Spíš má já na mysl bezpečnost, kontrola, rodinné sdílení a tak....

    Ipad pro dítě #12383

    Ipad mini 4 je jasná volba 😁

    Ipad pro dítě #12384

    Použitý iPad Pro 9,7", dají se koupit skoro nepoužívané do 9 tisíc. Mám zkušenosti s dvěma kusy a dotyčné jsou spokojené a já taky, protože nejsou problémy, zpracování je kvalitní.

    Gogen a obecně Android tablety jsou pro vyznavače adrenalinových sportů 🙂

    Ipad pro dítě #12385

    Ja už loni koupil iPad 2018 (Předtím se 5 let používal iPad Air 1. generace), který využívá na 99% procent hlavně dcera na učící aplikace, jednoduché hry, pohádky (ve VLC) a dětská videa na Youtube Kids. Na iPadu je vytvořený její dětský účet, tzn. vím na co se kouká, jak dlouho a nemůže nic stahovat. BTW jsou jí 4 roky.
    --
    Androidí tablet není absolutně vhodný právě pro dítě, které vyžaduje jednoduchost ovládání. Svižný chod se hodí v aplikacích. Tablet Gogen mají další dvě děti v v širší rodině a je to utrpení, když vidím jak se na tom obyčejný Minion Rush (velmi oblíbená oddechovka u dětí) seká.

    Ipad pro dítě #12386

    No prepáč teda. Ale keď ste apple rodina tak... 6 ročnéme dieťaťu stačí iPad mini štvrtej generácie.

    Ipad pro dítě #12387

    Ahoj, prosimtě, v první řadě velkoryse ignoruj hatery. Já jsem s kvalitou gogenů a podobných tak spokojený, že mi to nesmí do domu. Nebaví mě s tím každý měsíc běhat nareklamace.

    K iPadu: Pokud s tím dítě vyloženě nepraští o zem, tak je dlouhodobé používání nasnadě. Zvažoval bych: předchozí Mini, iPad 2018/2019 (edu, ten širší) a chci nabídnout ještě jeden pohled na řešení: podívej si na iPod Touch. Cena kolem 5ky, barvy, velikost do malé dětské ruky akorát.

    Dej vědět, co’s vybral 😊✌️

    Ipad pro dítě #12388

    HonzikBares píše:

    RadimCep píše:
    Je to jedno. Děcko neocení smysl Apple ekosystému. Pokud to má být na hraní, tak bych se androidu nebránil, možná je to i lepší volba.

    To chápu. Spíš má já na mysl bezpečnost, kontrola, rodinné sdílení a tak....

    Find my friends, lokace zařízení, rodinná sdílení, Apple Music, AppStore a nákupy aplikací. Správně. Ty přesně víš, proč iPad, byť třeba použitý. Souhlas.

    Ipad pro dítě #12389

    M.BoBo píše:
    Ja už loni koupil iPad 2018 (Předtím se 5 let používal iPad Air 1. generace), který využívá na 99% procent hlavně dcera na učící aplikace, jednoduché hry, pohádky (ve VLC) a dětská videa na Youtube Kids. Na iPadu je vytvořený její dětský účet, tzn. vím na co se kouká, jak dlouho a nemůže nic stahovat. BTW jsou jí 4 roky.
    --
    Androidí tablet není absolutně vhodný právě pro dítě, které vyžaduje jednoduchost ovládání. Svižný chod se hodí v aplikacích. Tablet Gogen mají další dvě děti v v širší rodině a je to utrpení, když vidím jak se na tom obyčejný Minion Rush (velmi oblíbená oddechovka u dětí) seká.

    Ano, ano, ano. Přesně tak.

    Ipad pro dítě #12390

    Ja už loni koupil iPad 2018 (Předtím se 5 let používal iPad Air 1. generace), který využívá na 99% procent hlavně dcera na učící aplikace, jednoduché hry, pohádky (ve VLC) a dětská videa na Youtube Kids. Na iPadu je vytvořený její dětský účet, tzn. vím na co se kouká, jak dlouho a nemůže nic stahovat. BTW jsou jí 4 roky.
    --
    Androidí tablet není welabsolutně vhodný právě pro dítě, které vyžaduje jednoduchost ovládání. Svižný chod se hodí v aplikacích. Tablet Gogen mají další dvě děti v v širší rodině a je to utrpení, když vidím jak se na tom obyčejný Minion Rush (velmi oblíbená oddechovka u dětí) seká.

    Ipad pro dítě #34410

    Přesně tuhle otázku jsem řešil, narozeninový tablet pr 6letou dívku. Na hraní her, prohlížení sdílených rodinných fotek a videí, dětský youtube, videoklipy, pohádky. Vycházel jsem z toho, že máme se ženou iPhone, na druhou stranu že z těch dětských ruček může občas něco vypadnout, takže by to nemělo stát horentní peníze. Nakonec jsem koupil iPad Mini 2 (jako nový, baterka perfektně drží). Udělal jsem dobře, dítko mám v ekosystému, všechno mám pod palcem a pro její potřeby ten letitý tablet naprosto stačí. Obdobně to udělám příští rok s mobilem, dostane iPhon SE.

    Ipad pro dítě #51682

    Zdravím, chtěl bych obnovit téma v roce 2022. Pro 7 letého kluka. Cena cca 10 000,-. Má smysl kupovat iPad 8. generace nebo raději koupit 9? Ještě jsem pokukoval po Airu 4. generace. Díky za postřehy

Odpověď na: Ipad pro dítě

celý text

.