Zavřít reklamu
  • Prasklé sklo #2931

    Dobrý den, mám Apple Watch series 2. V horní části displaye jsem je měl prasklé sklo, ale hodinky normálně fungovaly. Včera při tenise se mi udělal pavouk přes celý display (viz foto) a už nefunguje dotyk. Jak poznám co vyměnit? jen dotykové sklo nebo i display? (ten pruh napravo ignorujte, jen kvůli němu bych diplay neměnil) Děkuji za radu [attachment=0]IMG_7630_edited.jpg[/attachment]

    Prasklé sklo #11152

    Asi tě nepotěším, samotné sklo vyměnit nelze, je to v kupě s displejem a výměna stojí od 5 do 7,6k. Bastlíři ti vymění displej sice za “levno”, ale bez záruky vodotěsnosti. Za těch 7600 ti v autorizovaném servisu vymění hodinky za nové, tzv. Apple Exchange. Já jsem na tom stejně, mám na svých AW2 vlasovou prasklinu v horním ohybu a tak jsem si radši koupil AW4 😁.

    Prasklé sklo #11153

    Vyměnit sklo samozřejmě jde, díly se dají objednat i včetně lepení s ochranou proti vodě. Ale s tou voděodolností bych si po výměně asi raději nehrál. Další možnost, vzít displej z bloknutých hodinek. Záleží, zda na opravě trváte nebo se podíváte po jiných.

    Prasklé sklo #11154

    Tak co jak jsi dopad? Vyměnil jsi sklo?

    Prasklé sklo #11155

    tak, tak , neni nad dobre pojistene sklo bez spoluucasti. Dokonce ho muzu rozflakat 2x do roka

    Prasklé sklo #11156

    Mám hodinky Apple Watch 3, na ktorých mi po troch mesiacoch popraskalo po obvode sklo, bez akéhokoľvek mechanického poškodenia. Reklamáciu mi neuznali, a tak som ich nosila ďalej s ochranným sklom. No to čo som zažila pred týždňom mi úplne vyrazilo dych. Počas nabíjania mi explodovalo sklo. Darmo som vysvetľovala, že chyba je v hodinkách, nikto mi neveril. Prosím poradte mi ako zreklamovať moje hodinky. Prosíííím!!!!!

    Prasklé sklo #11157

    Dobrý den, v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, již měním samotné skla na AW. Ceny se pohybují od 1500 - 3300 podle modelu (AW 1-3). Výměna je prováděna profesionální technikou, kde je poškozené sklíčko opatrně odříznuté od samotného OLED displeje, poté je nalepené nové sklíčko displeje. Vše je prováděno v bezprachovém prostředí, OLED displej je pod tlakem opět připevněný k novému sklu OLED displeje + jsou vytlačení všechny bublinky. Před opravou jsou vždy displeje pečlivě otestované, záruka je samozřejmostí. V případě zájmu volejte: 724539434

    Prasklé sklo #11158

    Zdravím všechny, nechali jsme si opravit Watch 3 , bylo prasklé
    sklo. Do hodinek se při pádu dostala i voda. Vindy Ondřej hodinky opravil za dobrou cenu a poštou nám zaslal domů. Jsme velice spokojeni! Příště víme, kam se obrátit. Doporučujeme!!!

    Prasklé sklo #41498

    zdravim, mam apple watch series 1 s funkcnim dotykem ale prasklym sklem, byl by jste schopny hodinky opravit a popripade za kolik ? ozvete se mi na cislo 734714852.

    Ondrej Vindy píše:
    Dobrý den, v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, již měním samotné skla na AW. Ceny se pohybují od 1500 - 3300 podle modelu (AW 1-3). Výměna je prováděna profesionální technikou, kde je poškozené sklíčko opatrně odříznuté od samotného OLED displeje, poté je nalepené nové sklíčko displeje. Vše je prováděno v bezprachovém prostředí, OLED displej je pod tlakem opět připevněný k novému sklu OLED displeje + jsou vytlačení všechny bublinky. Před opravou jsou vždy displeje pečlivě otestované, záruka je samozřejmostí. V případě zájmu volejte: 724539434

Odpověď na: Prasklé sklo

celý text

.