Zavřít reklamu
  •  Pay #3239

    Ahoj, chci se optat ohledně  Pay na AW. Přidání karet bylo bez problému, ale nechodí mi upozornění na platbu. Zaplatím AW a nic nepřijde. V menu to mám nastavené. Jedná se o AirBank. Díky

     Pay #11790

    Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je normální, že na platební kartě je dán limit 500 Kč a nad tuto částku je potřeba zadávat pin. Ale při placení Apple pay tento pin Není vyžadován.

     Pay #11791

    Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je normální, že na platební kartě je dán limit 500 Kč a nad tuto částku je potřeba zadávat pin. Ale při placení Apple pay tento pin Není vyžadován.

     Pay #11792

    Zdravím, tak problém vyřešen.
    Ve Wallet v Apple Pay nastaveno upozornění. V AW nastaveno. Ale bohužel jsem měl vypnuté upozornění v oznamovacím centru na Wallet.
    Už je vše v pořádku a funguje.

     Pay #11793

    Josef píše:
    Dobrý den, rád bych se zeptal jestli je normální, že na platební kartě je dán limit 500 Kč a nad tuto částku je potřeba zadávat pin. Ale při placení Apple pay tento pin Není vyžadován.

    Dobrý den,
    jestli se nepletu tak je toto chování správné. Karta se takto chová z důvodu bezpečnosti. Pokud Vám ji někdo ukradne, tak může vesele nakupovat do 500Kč bez znalosti Vašeho pinu a do doby než kartu zablokujete. Co se týče Apple Pay, tak je to bráno jako nejbezpečnější forma placení, proto není potřeba řešit nějaký limit. Pokud platíte s Apple Pay vždy vlastně zadáváte kód ve formě Touch ID či Face ID na iPhonu či iPadu. V případě placení Apple Pay skrze Apple Watch zase musíte mít hodinky na ruce a odemčené - pokud je sundáte / někdo Vám je ukradne hned vyžadují kód pro odemčení a do té doby s nimi nelze platit.

     Pay #11794

    Děkuji za info , zajímavé je , ze ani zaměstnanci banky tuto informaci nemají ... ohl otisku prstu , ze je to víc než pin ...

Odpověď na:  Pay

celý text

.