Zavřít reklamu
  • Digitizér si funguje jak se mu zachce #3234

    Zdravím, před měsícem mi přestal fungoval dotyk na mém 7 Plus. Dal jsem ho tedy do servisu. Po výměně disleje ale dotyk funguje jak se mu zachce. Když ale začne fungovat, funguje celou dobu až do restartu. Teď jsem ho měsíc nerestartoval a dotyk měsíc šel. Kvůli Apple Pay jsem se rozhodl nainstalovat novou verzi iOS a po restartu zase nic. Mobil jsem restartoval ještě 3x a po posledním restartu opět dotyk jede. Jednou se mi dotyk zpamatoval jen po připojení na nabíječku... Setkal jste se s tím někdo? Do poškození originálního digitizeru jsem byl s telefonem maximálně spokojený, všechno super. Od této doby ale začínám přemýšlet nad upgradem. Díky za rady!

    Digitizér si funguje jak se mu zachce #11781

    Předpokládám, že to autorizovaný servis nebyl..?

    Digitizér si funguje jak se mu zachce #11782

    Původně jsem jel do Hradce Králové, kde mě následně řekli, že displeje 7 Plus nemají skladem ( ikdyž jsem den předtím servis kontaktoval a dostal jsem odpověď, že displej tam mám rezervovaný)... Vzhledem ke zbytečné cestě (přes 100km v benzínu) jsem hledal ostatní servisy v HK - žádný nebyl schopen displej na počkání vyměnit. Jel jsem tedy zpět a kvůli důležitým datům v mobilu, které jsem potřeboval co nejdříve, jsem si telefon nechal opravit v nedalekém městě. Nebyl sice autorizovaný, ale měl vysoké a kladné hodnocení od desítek lidí. Vždy vše fungovalo. S Panem ze servisu jsem v kontaktu, ale stejně mě udivuje zajímavé chování digitizeru...

Odpověď na: Digitizér si funguje jak se mu zachce

celý text

.