Zavřít reklamu
  • iPhone XS Max – Virtuální realita? #2825

    Zdravíčko. Pořídil jsem si iPhone XS Max a rád bych vyzkoušel virtuální realitu. Jenže jsem nepotkal zatím žádné VR brýle, které by podporovaly úhlopříčku 6,5". Neměl by někdo tip na správný kompatibilní model brýlí, třeba z vlastní zkušenosti? Děkuji, přeji hezký den. EDIT: Samozřejmě třeba bych si i brýle s takovou úhlopříčkou vygooglil, ale přesto bych rád nějaké tipy od zkušenějších. Nejsem si jist jak to je s kompatibilitou Android/iOs, jestli se brýle nějak dělí a tak. Takže celkově bych byl rád, jestli má někdo zkušenosti a doporučí mi VR brýle přímo pro iPhony.

    iPhone XS Max – Virtuální realita? #10935

    Most of the new phones' performance enhancements stem from the A12 Bionic processor. The 7nm chip has six.7 billion transistors associated an 8-core dedicated machine-learning engine to analyze neural network knowledge to work out whether or not to run processes on the central processor, GPU, or neural engine. Assignment Writing Service | AssignmentClock.com. Apple same the A12 will method five trillion operations per second, compared to 600 billion operations with the A11 chip.

Odpověď na: iPhone XS Max – Virtuální realita?

celý text

.