Zavřít reklamu
  • apple TV 4K horizon Go #2814

    Ahoj koumáci mám dotaz chtěl bych si pořídit apple tv 4k kvůli dataprojektoru, abych mohl koukat na filmy sport a podobné mám předplacené u UPC horizon go, který mi v klidu šlape na iphonu i ipadu, jen je potíž, když se pokusím iphone nebo ipad spojit přes origo apple redukci z lightning -> HDMI, tak apka horizon go nejde streamovat na monitor (u dataprojektoru to asi bude to samé) Volal jsem na tech. podporu applu, ale ti mě posali slušně do prd.., že to je apka 3 strany a o ní nic neví, tak jsem volal na UPC, ale tamní technická podpora si spletla technickou podporu s porporou v nezaměstanosti, jelikož o apple TV slyšela poprvé =D, tak jsem šel do istylu, kde apple tv 4k mají .... no apka horizon go na tamní ATV 4K nešla přes air play (poušeného z iphonu přes ATV na monitor) a tamní zařízení ATV 4k je údajně nějaký klon ATV z USA který je určen jen pro obchody, takže se mi snažil prodavač vysvětlit že porot tam apka horizon GO nejde jelikož je v tamní ATV nainstalovaný americký softvare a horizon go je evropský ..... A na netu je tolik odlišných názorů více: chung cư sun láng hạ, chung cu sun ho tay Má někdo ověřeno že na apple TV 4k šlape apka horizon GO od UPC ? nechtěl bych vyhodit oknem cca 5200 kč moc díky za odpověď více: chung cư sun láng hạ

    apple TV 4K horizon Go #10907

    když ji objednáš přes internet, tak si ji doma vyzkoušíš a pokud to nebude ono, tak ji zase do 14 dnů vrátíš, ne?

    apple TV 4K horizon Go #10908

    Normálně jsem HorizonGo streamoval přes AirPlay na ATV4 již několik měísců zpět.

Odpověď na: apple TV 4K horizon Go

celý text

.