Zavřít reklamu
  • Iphone X problémy s Wi-Fi #2791

    Zajímá mě jestli jste se už s tím někdo setkal. Iphone X zkrátka nemá rád moji Wi-Fi doma a nevím proč. Je to klasický TP-link asi čtyři roky starý. Všechny zařízení fungujou bez problému, jako notebook, televize, android telefon druhý. Ale iphone zkrátka se jednou zhruba za 10 minut nějak šprajcne a třeba půl minuty nejde internet (k Wi-fi připojený je). Nicméně na ostatních zařízení internet šlape ve chvíli kdy Iphone dělá že ne, při zapnutém wifi asistentu se wifi odpojí a jedu přes data tak toho jsem ho vypnul. Zkoušel jsem resetovat síťová nastavení, restart nepomáhá, dělalo to na iOS 11 po přeinstalování na iOS 12 byl asi tak týden klid, pak to dělalo jednou za den, pak víckrát a teď každou chvíli. Dělá to jen na domácí wi-fi a na jiných ne (v práci máme úplně ten stejný a nedělá to). Asi koupím novou wi-fi hold domů (je to dost otravné když sledujete streamovací videa nebo jedete online rozhovor), ale stejně mě zajímá proč to tak je a kde může být problém (v nastavení routeru? ale zase všechna ostatní zařízení fungují).

    Iphone X problémy s Wi-Fi #10853

    Zřejmě nějaký lokální problém, třeba nějaká interference wifi pásem. Doporučuji upgrade domácí wifi na nějaké normální zařízení, ideální jsou podle mě dvoupásmové Asusy (2,4 GHz a 5 GHz). Pak ti iPhone pojede na jiném wifi pásmu (ac), než zbytek domu a ostatní ve tvém okolí a budeš mít klid. Zvedne se ti i propustnost sítě. 🙂

Odpověď na: Iphone X problémy s Wi-Fi

celý text

.