Zavřít reklamu
  • Záruka apple watch3 #2736

    Ahoj Apple watch 3 mám v záruce.lze uplatnit záruku na prasklé sklo??a řešit reklamaci s obchodem kde jsem hodinky zakoupil nebo můžu záruku řešit sám přes servis apple.díky za odpovědi

    Záruka apple watch3 #10717

    Foggie píše:
    Ahoj
    Apple watch 3 mám v záruce.lze uplatnit záruku na prasklé sklo??a řešit reklamaci s obchodem kde jsem hodinky zakoupil nebo můžu záruku řešit sám přes servis apple.díky za odpovědi

    Zkusit to můžeš tam i tam, ale pravěpodobnost na úspěch se limitně blíží nule. Prasklé sklíčko je znakem mechanickéjho poškození a pokud neprokážeš, že to šlo "zevnitř" hodinek, a to asi neprokážeš, tak máš smůlu.

    Záruka apple watch3 #10718

    prasknuté sklo je mechanické poškodenie. Na to sa reklamácia nevzťahuje.. Treba si to dať opraviť za svoje peniaze.

    Záruka apple watch3 #10719

    Přesně tak. Pokud se ti nafoukla baterka tak, že prasklo sklo, je výměna hodinek zdarma. Ale jak mi řekli v Českém servisu posílají to na posouzení do Holandska a buď 1) uznají reklamaci a výměna “apple exchange repair” za nové je zdarma anebo 2) reklamaci neuznají a pak je to za cca 7600,- Ještě je třetí možnost, že ti nevrátí nic, protože porouchané zpět nevracejí. Mám taky jemně prasklé sklo u AW2, ale jinak jsou funkční, tak jsem je radši nikam neposílal abych o ně nepřišel. Akorát s nimi nemůžu do vody 😉

Odpověď na: Záruka apple watch3

celý text

.