Zavřít reklamu
  • iOS 12 #2706

    Zdravím. iOS 12 mi ubralo z paměti na iP X něco málo přes 1gb. Co u vás? Taky se mi nelíbí jak překopali využití baterie. Je to nepřehledné a není vůbec poznat co vzalo baterii za jeden den nejvíc. Před tím to bylo jednoduché a srozumitelné. To co s tím vyvedli je jako v android.

    iOS 12 #10653

    Mně to přijde v pohodě. Nahoře máš akorát navíc graf úbytku baterie a aktivity a pod tím klasika.

    iOS 12 #10654

    mike-biker píše:
    Mně to přijde v pohodě. Nahoře máš akorát navíc graf úbytku baterie a aktivity a pod tím klasika.

    Nepoznám ale nikde využití a pohotovost. Neukazuje to správně kolik hodin je v pohotovosti(zhasnutý displej) od posledního nabití. Před tím to ukazovalo jednoduše. Tady v iOS 12 nic. Je to maličkost, ale dost jsem to kontroloval. Tady z toho to nepoznám.

    iOS 12 #10655

    Když klikneš na "ZOBRAZIT AKTIVITU" tak se ti ukáže, kolik minut byla apka na obrazovce a kolik na pozadí. Stejně jako na iOS11 ne? Jen se tam dříve místo na text kliklo na obrázek.

    iOS 12 #10656

    JiřinCH píše:
    Když klikneš na "ZOBRAZIT AKTIVITU" tak se ti ukáže, kolik minut byla apka na obrazovce a kolik na pozadí. Stejně jako na iOS11 ne? Jen se tam dříve místo na text kliklo na obrázek.

    Tohle to není. V iOS 11 bylo použití a pohotovost. Ta pohotovost bylo kolik od posledního nabití. Dali tomu pěkně na prdel blbouni.

    iOS 12 #10657

    Upřímně řečeno, k čemu to bylo? Možná k tomu, aby děcka soutěžila mezi sebou, kdo docílí větší výdrže, nebo kdo má jakou spotřebu na aplikaci.
    My jsme jako děti soutěžili kdo vejš a kdo dál. 😀

    iOS 12 #10658

    mike-biker píše:
    Upřímně řečeno, k čemu to bylo? Možná k tomu, aby děcka soutěžila mezi sebou, kdo docílí větší výdrže, nebo kdo má jakou spotřebu na aplikaci.
    My jsme jako děti soutěžili kdo vejš a kdo dál. 😀

    K jednoduchosti iOS. Proto jsem si produkty apple před šesti lety pořizoval a každý rok kupoval nové. iOS 12 je už horší co se jednoduchosti a přehlednosti týká než nový android 9. iOS jde cestou složitosti a android cestou k jednoduchosti. Tohle je fakt který mi nevymluvíš pane.

    iOS 12 #10659

    To se ale bavíš úplně o něčem jiném. Já jsem jen vyjádřil svůj názor, že ukazatel času pohotovosti a činnosti jak bylo do IOS 11, není pro mě nutný.
    Ale souhlasím, že IOS je složitější a složitější.

    iOS 12 #10660

    Tak zatím po včerejším dni je vydrž baterie cca o 15% horší než iOS 11. iPX a iP8Pus. Uvidíme zda si sedne po par dnech s iOS 12.

    iOS 12 #10661

    K jednoduchosti iOS. Proto jsem si produkty apple před šesti lety pořizoval a každý rok kupoval nové. iOS 12 je už horší co se jednoduchosti a přehlednosti týká než nový android 9. iOS jde cestou složitosti a android cestou k jednoduchosti. Tohle je fakt který mi nevymluvíš pane.

    Tak to je hodně subjektivní věc. Včera jsem si pořídil starší iPad s iOS9 a ten systém je podle mě o dost ošklivější a méně přehledný, než současné iOS12. Ačkoliv se mi před třemi lety líbil - to notifikační centrum, akční centrum, widgety... vůbec mi to graficky nesedí do zbytku toho prostředí.

    Čím přesně se stává iOS složitějším? Před šesti lety tam ještě nebyly "fičury" jako čas u obrazovky, nebo podrobné info o baterii, takže ano, máš pravdu, je složitější (je tam stále více nastavení), to je dobře, ne? Stejně trávíš většinu času na domovské obrazovce (která se více-méně nezměnila) a v aplikacích.

Odpověď na: iOS 12

celý text

.