Zavřít reklamu
  • Náchylnost AW na škrábance #2691

    Zdravím, jaký máte názor na problematiku možného poškrábání hodinek s hliníkovým pouzdrem ? Jaké jsou v tomto ohledu praktičtější ? Černé, nebo stříbrné ? Díky : 💡

    Náchylnost AW na škrábance #10601

    Ahoj, za mě bych koupil stříbrné, protože pokud se tělo hodinek někde ťukne nebude to tolik vidět. Moje Apple Watch jsou za tři čtvrtě roku mírmě otlučené a mám na nich jeden větší škrábanech od toho jak mi spadly na beton( s hrůzou jsem je zvedal a čekal sklíčko úplně na kousky, a divil jsem se že to odnesl jen hliník).

    Náchylnost AW na škrábance #10602

    mám aw 3 takmer rok a bez škrabanca a nosím ich takmer každý deň, ide o to ako si kto dáva pozor.. jasne do posilky alebo na bicykelich neberiem mám síce aj púzdro ale nepotrebujem ich úplne vsade

    Náchylnost AW na škrábance #10603

    Ahoj, mám AW2 rok a třičtvrtě, používám je tak 23/7 ta hodina je na nabíjení. Spím s nimi denně, chodím do bazénu téměř denně, tam je občas ťuknu o dráhu nebo o jiného plavce, ale stále jsou bez újmy. Jezdím s nimi na kole, na in-line bruslích, na běžkách, lyžích, hraju s nima basketbal, volejbal i fotbal a jediné, co po těch 20 měsících je vidět, je malá rýha na displeji, viditelná jen z jednoho úhlu a malinko ťuknutý roh hodinek (tam, kde se zastrkává řemínek), ale zase, je to téměř neviditelné...

    Aby zde nebylo tisíc vláken. Nemáte někdo zezadu AW takové tmavé puntíky? Vypadá to na vadu materiálu, ale je to jen “zespod” hodinek. Vypadají jako stopy po zrníčkách písku, ale zatím jsem na pláži nebyl. Nemáte někdo podobné zkušenosti? V iWantu mi řekli, že to nikdy neviděli 😀

    Náchylnost AW na škrábance #10604

    Ahojte, nemám sice žádné AW, ale plán uji koupit S4 (no, po právdě pořád přemýšlím i o AW3 vzhledem k tomu, že ji tak hezky slevnili) - nicméně - podle mě je hliník v tomhle ohledu docela na prd. Sám se trošku toho hliníkového pouzdra bojím. Mám Iphone X a ta leštěná ocel je podle mě super (space gray). Proto jsem uvažoval, že raději koupím z německa ocelové pouzdro ve space gray a včetně lte.

    Co si o tom myslíte? Konkrétně o ocelovém pouzdře místo hliníkového, ne nákupu z DE 🙂

    Náchylnost AW na škrábance #10605

    shortyx12 píše:
    Ahojte, nemám sice žádné AW, ale plán uji koupit S4 (no, po právdě pořád přemýšlím i o AW3 vzhledem k tomu, že ji tak hezky slevnili) - nicméně - podle mě je hliník v tomhle ohledu docela na prd. Sám se trošku toho hliníkového pouzdra bojím. Mám Iphone X a ta leštěná ocel je podle mě super (space gray). Proto jsem uvažoval, že raději koupím z německa ocelové pouzdro ve space gray a včetně lte.

    Co si o tom myslíte? Konkrétně o ocelovém pouzdře místo hliníkového, ne nákupu z DE 🙂

    Tak já měl iP X asi dva měsíce a škrábanců na tom leštěném povrchu bylo hodně. I od koženého pouzdra. Před tím jsem měl matnou černou iP 7 půl roku a byla stále jako nová. Leštěný povrch se poškrábe rychleji.

    Náchylnost AW na škrábance #10606

    petriPhone píše:

    shortyx12 píše:
    Ahojte, nemám sice žádné AW, ale plán uji koupit S4 (no, po právdě pořád přemýšlím i o AW3 vzhledem k tomu, že ji tak hezky slevnili) - nicméně - podle mě je hliník v tomhle ohledu docela na prd. Sám se trošku toho hliníkového pouzdra bojím. Mám Iphone X a ta leštěná ocel je podle mě super (space gray). Proto jsem uvažoval, že raději koupím z německa ocelové pouzdro ve space gray a včetně lte.

    Co si o tom myslíte? Konkrétně o ocelovém pouzdře místo hliníkového, ne nákupu z DE 🙂

    Tak já měl iP X asi dva měsíce a škrábanců na tom leštěném povrchu bylo hodně. I od koženého pouzdra. Před tím jsem měl matnou černou iP 7 půl roku a byla stále jako nová. Leštěný povrch se poškrábe rychleji.

    A měl jsi space grey nebo silver ? Protože vím, že u Iphoene X se řešilo, že na space gray škrábance moc vidět nejsou ale na silver docela snadno a často se poškrábe. Jinak já vidím ten benefit oceli hlavně v tom, že je pevnější než hliník, ne to, že je leštěný. Normální hodinky nosím každý den a často se stane, že člověk jde a o něco hodinkami zavadí. Většinou to není třeba velké bouchnutí ale ten hliník, když je měkký to prostě udělá snado díru v něm.

    Náchylnost AW na škrábance #10607

    Moje AW3 mám půl roku, nosím je neustále, jen si nimi nespím. Nesundávám je ani při práci (pracuji ve strojírenství, možností poškrábání je mnoho) a dokud jsem je nevzal do slané vody v moři tak na nich nebyl ani škrábaneček - od dovolené se sem tam nějaký ukáže ale není to nic hrozného. Holt s nima občas bouchnu o futra, zavadím o nabroušenou kovovou hranu,... ale ani jeden škrábanec není v místě kde jsou pixely displeje a ani nejsou hluboké.

    Náchylnost AW na škrábance #10608

    Zdravím všechny. Mě by spíš zajímalo, jestli jsou na všech AW stejné krycí “sklíčka” přes display. Myslím materiál. Někde jsem se dočetl že stainless steel verze mají safír, zatímco hliníkový tvrzené sklo. Mám AW s1 2015-hliník a škrábance nedokážu spočítat. Je pravda že se pohybuji v prostředí které je extrém-stavby. Chci si koupit právě ty nerezový s LTE a dumám jestli to za ty prachy má něco navíc, krom té antény samozřejmě. Protože nevěřím že tak fatální rozdíl v ceně je způsoben jen materiálem ze kterého je vyrobeno tělo hodinek.

    Náchylnost AW na škrábance #10609

    Šális píše:
    Zdravím všechny. Mě by spíš zajímalo, jestli jsou na všech AW stejné krycí “sklíčka” přes display. Myslím materiál. Někde jsem se dočetl že stainless steel verze mají safír, zatímco hliníkový tvrzené sklo. Mám AW s1 2015-hliník a škrábance nedokážu spočítat. Je pravda že se pohybuji v prostředí které je extrém-stavby. Chci si koupit právě ty nerezový s LTE a dumám jestli to za ty prachy má něco navíc, krom té antény samozřejmě. Protože nevěřím že tak fatální rozdíl v ceně je způsoben jen materiálem ze kterého je vyrobeno tělo hodinek.

    Zrovna včera jsem na netu četl článek recenzi právě na to safirové sklo. Vyšlo hůř než to tvrzené a poškrábalo se dřív.

    Náchylnost AW na škrábance #10610

    petriPhone píše:

    Šális píše:
    Zdravím všechny. Mě by spíš zajímalo, jestli jsou na všech AW stejné krycí “sklíčka” přes display. Myslím materiál. Někde jsem se dočetl že stainless steel verze mají safír, zatímco hliníkový tvrzené sklo. Mám AW s1 2015-hliník a škrábance nedokážu spočítat. Je pravda že se pohybuji v prostředí které je extrém-stavby. Chci si koupit právě ty nerezový s LTE a dumám jestli to za ty prachy má něco navíc, krom té antény samozřejmě. Protože nevěřím že tak fatální rozdíl v ceně je způsoben jen materiálem ze kterého je vyrobeno tělo hodinek.

    Zrovna včera jsem na netu četl článek recenzi právě na to safirové sklo. Vyšlo hůř než to tvrzené a poškrábalo se dřív.

    Takže je to pravda? Že nerezový mají safír a hliníkový tvrzené sklo?

    Náchylnost AW na škrábance #10611

    Ano pravda to je nerezové mají safír. Proto jsou taky dražší a hliníkové tvrzené sklo.

    Tady je článek co má asi kolega na mysli.

    https://smartmania.cz/apple-watch-3-priplacet-za-safir-se-nevyplati-poskrabe-se-stejne-jako-odolne-sklo/

    Náchylnost AW na škrábance #10612

    krupica.mirek píše:
    Ano pravda to je nerezové mají safír. Proto jsou taky dražší a hliníkové tvrzené sklo.

    Tady je článek co má asi kolega na mysli.

    https://smartmania.cz/apple-watch-3-priplacet-za-safir-se-nevyplati-poskrabe-se-stejne-jako-odolne-sklo/

    No, tak si radši pár měsíců počkám, než to někdo čekne u S4. Díky za info.

Odpověď na: Náchylnost AW na škrábance

celý text

.