Zavřít reklamu
  • Reklamace iPhone SE v iSetos #2429

    Zdravím, před týdnem jsem byl reklamovat svůj iPhone SE kvůli nefunkčnímu gyroskopu v iSetosu v Hradci Králové, kde byl také zakoupen. Telefon je stále v záruce. Dnes mi přišel e-mail ze které nejsem moc chytrej. "Dobrý den, vzhledem k poškození (ohnutý telefon) můžeme nabídnout opravu výměnou celého telefonu (Whole unit) iPhone a to za cenu 8724 Kč. Obvyklá doba opravy je 2-3 pracovní dny. Vadný telefon se vrací výrobci. Jeho nevrácení má vliv na cenovou nabídku a oprava se stává nerentabilní." Ani nedali vědět, o jaký produkt se jedná (shodou okolností tam mám dvě zařízení). A jsem si 100% jistý, že telefon ohnutý nebyl. Jak jste e-mail pochopili vy? Jedná se pouze o nabídku, nebo to je jediný způsob opravy a já budu muset zaplatit zmíněnou částku? Nebo když nabídku odmítnu, bude mi telefon opraven bezplatně? Děkuji.

    Reklamace iPhone SE v iSetos #10046

    Autorizovaný servis v těchto případech zasílá i fotky dokazující stav zařízení, včetně plných informací o zařízení. Takže pokud je to od iSetos ten mail, tak to dost vykuchali. Navíc opravdu stačí jen malé ohnutí a Apple to již na záruku nevezme, tzn. ani autorizovaný servis nemůže.

    Reklamace iPhone SE v iSetos #10047

    A určtiě dají Repasovaný telefon

Odpověď na: Reklamace iPhone SE v iSetos

celý text

.