Zavřít reklamu
  • 1.iphone – koupit 7 nebo 8? #2283

    Mám v plánu pořídit si svůj první iphone a vybírám mezi 7 a 8. Má cenu připlatit si za 8...je o tolik lepší? nebo je to jedno? Chci zkusit změnu po zkušenostech s Android. telefony, které se mi po čase zpomalují, sekají. Kdo máte zkušenost s přechodem z Androidu na IOS, co vám při zvykání dělalo problém, nebo vám vadilo, či chybělo u Iphonu? Budu ráda za každá postřeh....díky

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9685

    Já vlastním iPhone 7 (128GB), ale přecházel jsem z Windows Phone 10. Doma mám i rok starý telefon s Androidem, pro porovnání a pro navigaci do auta.
    Myslím, že přechodu se nemusíš bát. Prakticky veškeré aplikace, které používáš na Androidu jsou i v Appstoru, včetně těch od Googlu. Mám pocit, že ty stejné aplikace jsou pro iOS udělány lépe. Já jsem trochu bojoval s iTunes, s vytvořením vyzváněcího tónu a podobně. Zvykat si budeš na absenci tlačítka zpět, ale je to otázka času, já jsem si na gesta zvykl dokonale.

    iPhone 8 má oproti sedmičce o něco těžší tělo, ale skleněné, které prý lépe drží v ruce, než hliník (ale mě se hliník více líbí). Displej iP8 podporuje "True Tone" - změnu barevné teploty podsvícení na základě okolního světla a HDR. Má nově pomalou synchronizaci blesku - lepší fotky za tmy a rychlejší ostření videa (rychlejší čip pro fotografování). Bezdrátové nabíjení. Hlasitější reproduktory.

    iP8 má o něco málo menší kapacitu baterie, ale zase šetrnější (samozřejmě taky výkonnější) procesor - ve výsledku prý stejnou výdrž. Další rozdíly mě teď nenapadají, sám si musíš ujasnit, jestli jsou pro tebe důležité.

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9686

    Rozhodoval jsem se úplně stejně a nakonec se rozhodl pro osmičku, protože ten telefon nekupuji na rok a předpokládám, že výkonnější osmička vydrží dýl v kondici v souvislosti s upgrady IOS (taky mám zkušenosti se zpomalujícími se androidy). Jinak si nemůžu vynachválit bezdrátové nabíjení. Nabíječka z Číny za deset babek půl roku šlape naprosto bez problémů a stojí ani ne polovinu co originální lightning kabel.

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9687

    martas38 píše:
    Rozhodoval jsem se úplně stejně a nakonec se rozhodl pro osmičku, protože ten telefon nekupuji na rok a předpokládám, že výkonnější osmička vydrží dýl v kondici v souvislosti s upgrady IOS (taky mám zkušenosti se zpomalujícími se androidy). Jinak si nemůžu vynachválit bezdrátové nabíjení. Nabíječka z Číny za deset babek půl roku šlape naprosto bez problémů a stojí ani ne polovinu co originální lightning kabel.

    Teď si ale pěkně protiřečíš. Koupil jsis iP8 aby ti déle vydržel, ale koupíš k němu neoriginalní nabíječku za pár korun. Jejím nabíjením jen zkracuješ výdrž baterie, protože nikdo neví jak kvalitně funguje a jak kvalitně dobíjí kapacitu a ještě riskuješ nafouknutí baterie.

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9688

    No nevím já bych to zas tak černě neviděl, vždyť je v tom jen cívka😂😂, co na tom můžou soudruzi z Číny posrat😁

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9689

    Všem děkuju, tak už jsem majitelkou Osmičky. Po náročných prvních dnech nastavování a seznamování jsem nadšená..... 😉

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9690

    Díky za odpověď - vidím to podobně a proto přemlouvání je to poslední co bych chtěl dělat.

    Problém ale je, že se za čas bude muset rozhodnout co po gymnáziu - a pokud nevidí perspektivu ani v zemědělství, průmyslu nebo školství, moc dalších oborů nezbývá a bojím se aby to nakonec nedopadlo tak že medinu zkusí přijímačky co jsem koukal by asi udělala - studuje dobré víceleté gymnázium a patří k lepším.

    Uvidíme - budu hledat stejně jako u ostatních oborů a snad se mi tu časem objeví tip i na nějakou stáž nebo něco podobného, která by ji pomohla nasměrovat - a to klidně i tím směrem medinu určitě ne

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9691

    bohužel se vyrábí horní a spodní vana..tak mě to zajímalo,kterou koupit.... ...podle mě ta horní bude vadit při sklopení zadních sedaček ? nebo né?..... chtěl jsem jen poradit..třeba má někdo zkušenost....

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9692

    Mull píše:
    No nevím já bych to zas tak černě neviděl, vždyť je v tom jen cívka😂😂, co na tom můžou soudruzi z Číny posrat😁

    A to by ses divil... Já si takhle koupil bezdrátovou nabíječku na AW, takovou cestovní, taky za pár šupů a e-e, watchky se na ní zahřívaly a odpojovaly nabíjení. Takže bacha.

    1.iphone – koupit 7 nebo 8? #9693

    Já si koupil zase nový iPhone 7.
    Osmička se mi nelíbí a navíc má sklo.Keden pád = katastrofa

Odpověď na: 1.iphone – koupit 7 nebo 8?

celý text

.