Zavřít reklamu
  • IOS 11.3 #9643

    Tak za mne je to na SE docela tragédie. Zkusil jsem Betu 5, byla super, vše ryché, plynulé, o poznání rychlejší než 11.2.6. Byl jsem nadšený. Ale, s příchodem bety 6 a její malé aktualizace se telefon min. o polovinu zpomalil. Nepomohlo nic, i blbý email jsem otevíral celou věčnost. No a finální 11.3 je na tom úplně stejně. Čistá instalace nepomohla. Pomůže tedy jedině návrat na Betu 5, ale nevím, zda ještě půjde nahrát. Nevím, čím to může být, asi budu jediný. Cokoliv otevřu, trvá věčnost, i blbé poznámky. Manželčin SE bez jediného problému a to má daleko více aplikací. Takže je to kus od kusu a fakt nevím, co tam v tej Ájmerice vymejšlejí. A vůbec na mém SE byl upgrade na ios 11 jedna velká chyba. Desítka byla skvělá.

    IOS 11.3 #9644

    Tak za mne je to na SE docela tragédie. Zkusil jsem Betu 5, byla super, vše ryché, plynulé, o poznání rychlejší než 11.2.6. Byl jsem nadšený. Ale, s příchodem bety 6 a její malé aktualizace se telefon min. o polovinu zpomalil. Nepomohlo nic, i blbý email jsem otevíral celou věčnost. No a finální 11.3 je na tom úplně stejně. Čistá instalace nepomohla. Pomůže tedy jedině návrat na Betu 5, ale nevím, zda ještě půjde nahrát. Nevím, čím to může být, asi budu jediný. Cokoliv otevřu, trvá věčnost, i blbé poznámky. Manželčin SE bez jediného problému a to má daleko více aplikací. Takže je to kus od kusu a fakt nevím, co tam v tej Ájmerice vymejšlejí. A vůbec na mém SE byl upgrade na ios 11 jedna velká chyba. Desítka byla skvělá.

    IOS 11.3 #9645

    Ďakujem všetkým za ich postrehy

    IOS 11.3 #9646

    pmasek píše:
    Tak za mne je to na SE docela tragédie. Zkusil jsem Betu 5, byla super, vše ryché, plynulé, o poznání rychlejší než 11.2.6. Byl jsem nadšený. Ale, s příchodem bety 6 a její malé aktualizace se telefon min. o polovinu zpomalil. Nepomohlo nic, i blbý email jsem otevíral celou věčnost. No a finální 11.3 je na tom úplně stejně. Čistá instalace nepomohla. Pomůže tedy jedině návrat na Betu 5, ale nevím, zda ještě půjde nahrát. Nevím, čím to může být, asi budu jediný. Cokoliv otevřu, trvá věčnost, i blbé poznámky. Manželčin SE bez jediného problému a to má daleko více aplikací. Takže je to kus od kusu a fakt nevím, co tam v tej Ájmerice vymejšlejí. A vůbec na mém SE byl upgrade na ios 11 jedna velká chyba. Desítka byla skvělá.

    Je tomu přesně jak jsem psal. Vše je plynulejší, ale na úkor rychlosti. Ta je opravdu menší než u iOS 11.2. Ale zase je to bez těch škubání a trhání. Hlavně u odemykání přes Face ID u iPhone X.

    IOS 11.3 #9647

    je tedy ta aktualizace tak životně důležitá ? sníží se nějak bezpečnost mého telefonu , když neaktualizuju ? na jiných webech zas píší že právě 11.3 umožní zrušit zpomalování telefonu ale na úkor toho že se i phone může samovolně vypnout .

    mám 11.2.6 a nic se nezpomaluje

    IOS 11.3 #9648

    marigold píše:
    je tedy ta aktualizace tak životně důležitá ? sníží se nějak bezpečnost mého telefonu , když neaktualizuju ? na jiných webech zas píší že právě 11.3 umožní zrušit zpomalování telefonu ale na úkor toho že se i phone může samovolně vypnout .

    mám 11.2.6 a nic se nezpomaluje

    Ve verzi iOS11.3 se ti nově zobrazí procento opotřebení baterie, zobrazí se ti taky, jestli je baterie natolik opotřebená, že Apple začíná iPhone zpomalovat a pokud ano, můžeš si vybrat jestli toto zpomalení povolíš, nebo zakážeš (na úkor rizika, že se ti může telefon samovolně vypnout). Ve starších verzích se ani nedovíš jestli ke zpomalování dochází a ani to nemůžeš vypnout. Takže proboha stahuj, z verzí 11.2.6 a 11.3 se mi jeví subjektivně svižnější ta novější.

    IOS 11.3 #9649

    A na ipadoch tiež ukazuje kondíciu baterie a jej opetrebovanie alebo je to
    En na iphonoch

    IOS 11.3 #9650

    Situace s pomalým SE byla vyřešena. Pomohla nová čistá instalace bez následné obnovy. (Soubory obnovy byly z verze 11.2.6). To zřejmě způsobovalo problémy, ačkoliv je záloha poměrně nová, cca z poloviny měsíce, kdy jsem testoval betu. Alespoň jsem telefon vyčistil od zbytečných ptákovin. Vše je plynulé, rychle načtené, zatím bez jediného problému nebo zaváhání. Berte prosím předchozí příspěvek za bezpredmetny. Manželka upgradovala svoje SE přes WiFi a jí to funguje bez potíží. Je to zajímavé srovnání.

    IOS 11.3 #9651

    IPAD__2017 píše:
    A na ipadoch tiež ukazuje kondíciu baterie a jej opetrebovanie alebo je to
    En na iphonoch

    Na ipadu to nevidím.

    IOS 11.3 #9652

    tak jsem u aktualizoval na 11.3 a je to OK

    IOS 11.3 #9653

    11.3. zatím ok všude, kde jsem aktualizoval.

    IOS 11.3 #9654

    Ondraj píše:
    Tak aktualalizováno napříč rodinou a všichni jsou zatím ok.
    IPhone X, 6+, 7, iPad mini (3x), iPad 9.7 (2x). Ještě na 10.3.3 nechávám 7+ a 5s. Na starších iPad mini neevidují ani zpomalení. 11 mi přestala vadit, ono na X jinak ani nešlo.

    A co tchýně, taky jsi na ni provedl aktualizaci na iOS 11.3., když už jsi napsal kolik toho všeho máš 😆

    IOS 11.3 #9655

    11.3 je už i na 5s, oproti 10.3.3 žádné zpomalení, naopak 11.3 je rychlejší. Ale v baterii není kondice, což mě překvapilo. Přijde mi, že s 11.3 odstranili všechny zpomalovací kurvítka. 11.3 jsem dával asi na 9 zařízení a nikde se nejednalo o čistou instalaci a vše zatím klape. Nerad bych to zakřiknul, ale 11.3 vypadá zatím povedeně.

    Osobně nevěřím, že zpomalování starších zařízení bylo jen o baterii.

    IOS 11.3 #9656

    Ďakujem a má niekto ipad 5 generacie? (2017)

    IOS 11.3 #9657

    IP5s 16GB - po upgrade minimálně jednou denně samovolný restart, doposud bylo vše OK. Má někdo podobný problém? Návrh na řešení?

Odpověď na: IOS 11.3

celý text

.