Zavřít reklamu
  • Instagram na Iphone 4 #736

    Ahoj, potrebuju nainstalova Instagram na svuj stary Iphone 4, bohumzel od nej jiz nemam zalohy a kdyz jej pripojim k Imac tak mi to sice nabidne ruzne appky, ktere v nem byli ale Instagram mezi nimi neni. Mate nejaky figl jak toho docilit? IOS 8 a novejsi do nej nenarvu a jailbreak jsem nikdy v Iphone nemela...

    Instagram na Iphone 4 #6353

    Ještě to jde přes historii stažení v app storu. Ani tam to nemáš uložené?
    Popř jailbreak a stáhnout starou verzi.

    Instagram na Iphone 4 #6354

    Zkusim to, bohumzel jsem od te doby menila apple ID... ale v tomto pripade by to nemusel byt takovy problem, kdyz uz se tam nic aktualizovat nebude.

    Instagram na Iphone 4 #6355

    Stačí stáhnout v iTunes a když se podíváte do historie v AppStore, tak se dá stáhnout starší verze

    Instagram na Iphone 4 #6356

    DemonX86 píše:
    Stačí stáhnout v iTunes a když se podíváte do historie v AppStore, tak se dá stáhnout starší verze

    Jako do historie stahovani? Nebo do historie vydanych verzi?

    Instagram na Iphone 4 #6357

    Nemusíte se dívat do své historie stahování, stačí na iPhonu spustit App store a dát stáhnout Instagram. Bude to po vás chtít heslo a poté vám to oznámí že Instagram nejde nainstalovat a zda chcete stáhnout starší verzi, odkliknete ano a Istagram se vám nainstaluje. Jde i spustit ale jestli funguje nevím protože ho nepoužívám a registrovat se mi nechce. Schválně jsem si to vyzkoušel na svém záložním iPhonu 4 s iOS 6.1.3 pokud máte iOS 7 tak tam je to úplně bez problému. Většina aplikací které byly vydány v době iOS 6 jdou stále stáhnout starší verze ale jen přes App Store na telefonu, přes Mac nebo PC to ve většině případů už nejde.

    Instagram na Iphone 4 #6358

    Diky za info, jakmile budu mit telefon u sebe tak to vyzkousim. Pokud to bude takto jednoduche, tak o to lepe..

    Instagram na Iphone 4 #6359

    Hajnejch píše:
    Nemusíte se dívat do své historie stahování, stačí na iPhonu spustit App store a dát stáhnout Instagram. Bude to po vás chtít heslo a poté vám to oznámí že Instagram nejde nainstalovat a zda chcete stáhnout starší verzi, odkliknete ano a Istagram se vám nainstaluje. Jde i spustit ale jestli funguje nevím protože ho nepoužívám a registrovat se mi nechce. Schválně jsem si to vyzkoušel na svém záložním iPhonu 4 s iOS 6.1.3 pokud máte iOS 7 tak tam je to úplně bez problému. Většina aplikací které byly vydány v době iOS 6 jdou stále stáhnout starší verze ale jen přes App Store na telefonu, přes Mac nebo PC to ve většině případů už nejde.

    Zkousela jsem stahnout a proste ani tuk... kdyz dam stahnout, tak mi to napise ze app vyzaduje IOS 8 a vyssi, dam OK a dal se nic nedeje. Muzu zkouset porad dokola ale se stejnym vysledkem.

    Instagram na Iphone 4 #6360

    Mě to po kliknutí na stáhnutí v App Storu napíše následující. Stáhnout starší verzi této aplikace? Aktuální verze požaduje iOS8 nebo novější, můžete si ale stáhnout nejnovější kompatibilní verzi. A je tam tlačítko Stáhnout a Zrušit. Kliknu na stáhnout a aplikace se stáhne. Nic víc nedělám. Takto to funguje i u dalších aplikací které jsem nikdy dříve nestahoval.Stahuji to na telefonu s iOS 6.1.3 pokud by jste to stahovala na tabletu tak tam to nejde protože aplikace Instagram pro iPad není (nebo jsem nenašel).

    Instagram na Iphone 4 #6361

    Hajnejch píše:
    Mě to po kliknutí na stáhnutí v App Storu napíše následující. Stáhnout starší verzi této aplikace? Aktuální verze požaduje iOS8 nebo novější, můžete si ale stáhnout nejnovější kompatibilní verzi. A je tam tlačítko Stáhnout a Zrušit. Kliknu na stáhnout a aplikace se stáhne. Nic víc nedělám. Takto to funguje i u dalších aplikací které jsem nikdy dříve nestahoval.Stahuji to na telefonu s iOS 6.1.3 pokud by jste to stahovala na tabletu tak tam to nejde protože aplikace Instagram pro iPad není (nebo jsem nenašel).

    Me prave toto vubec nenabidne, jen mi oznami ze potrebuji IOS 8 OK a tim to konci. Treba je to u IOS 7 zase jine nez to bylo u sestek, ale bylo by to zvlastni. Nn na tablet to nestahuju.
    http://www.imgup.cz/image/L9dx

Odpověď na: Instagram na Iphone 4

celý text

.