Zavřít reklamu
  • Ios 10.3.3 vs Ios 12.3.1 výdrž batérie #3583

    Ahojte mám Iphone 6s od začiatku roka. Mal som na ňom nainštalovaný Ios 10.3.3 všetko v pohode nemal som s ničím problém. Až teraz som bol zvedavý na Ios 12 a aktualizoval som ho na verziu 12.3.1. Všetko v pohode výkon v pohode hodnotím tak isto ako na 10.3.3 ale jedno veľké ALE a tým je výdrž batérie. Keďže telefón mám len od začiatku roka tak má prakticky novú batériu, kondícia batérie mi ukazuje 99%. Pri Ios 10.3.3 som nabíjal telefón cca raz za 70 hodín. Nie som ten typ že som na ňom nonstop a nikdy som v podstate taký užívateľ ani nebol. Hudbu tam vôbec nemám a mám iba 5 aplikácií a pár fotiek asi 30. Napríklad som ho dal nabiť na noc z nedele na podnelok a nabíjal som ho v stredu večer alebo vo štvrtok keď som prišiel z práce. Ja v práci po celý deň pri sebe telefón nemám čiže ho používam od tej 18:00 do takej 22:00 čiže preto taká výdrž batérie. Ale pri verzii 12.3.1? Ludia katastrofa. Telefón nabíjam raz za 48 hodín a som na ňom rovnako. Nechápem to 100% mi ukazuje aj 2 hodiny ale potom to ide rapídne dolu. Čo sa týka čo mám zapnuté/vypnuté jas používam vždy najmenší,Siri vypnuté, emaily ani nemám prihlásené , polohové služby vypnuté, WIFI Bluteooth vypnuté (myslím v nastaveniach natvrdo vypnuté), osviežovanie aplikácií mám iba na 3 aplikácie, aktualizácie z Appstore mám vypnuté, automatický jas vypnutý. A takéto rapídne zníženie výdrže batérie? Viem že sa tu budete čudovať že mi vydrží aj tých 48 hodín ale aj tak pri takýchto podmienkach je to nezmysel. Pozeral som si milión videí na to ako zvýšiť výdrž batérie čo vypnúť v telefóne a čo nechať zapnuté. Ako vedel som že Apple kazí aktualizáciami straršie telefóny ale že až takto? Tak to ma vážne naštvali a tá aktualizácia mi skôr uškodila ako pomohla. Priamo pred očami vidím ako mi 2-3% ubudnú v priebehu pár minút a 10% ani neviem ako miniem a cez noc mi ubudne zhruba 5-6% predtým pri Ios 10.3.3 max 1-2%. ako viem že systém zaťažuje a míňa batériu ale že až takto? Ako prepáčte že sa tak čudujem ale ked stále čítam ako je tá aktualizácia super tak ma to sklamalo. Prosím Vás ak máte aj vy niekto takýto problem prosím Vás napíšte mi čo o tomto viete mne to nejde do hlavy a nechápem to. Ďakujem za odpovede.

Odpověď na: Ios 10.3.3 vs Ios 12.3.1 výdrž batérie

celý text

.