Zavřít reklamu
  • Aktualizácia, wifi #3550

    Ahojte možno sa to tu už rozoberalo neviem prepáčte ak áno aktualizoval sa mi IOS na verziu 12 doteraz som mal od kúpenia zabudovanú verziu 10 (áno viem stará verzia ale zvykol som si ) ako všetko super beži bez problémov len ak by som chcel sa vrátiť na tú spätnú verziu nefungovalo by to tak že by som obnovil továrenské nastavenia a vrátila by sa mi verzia ios 10? či radšej to neodporúčate prepáčte že sa tak pýtam je to môj prvý Iphone (6s) som úplný nováčik tak viete v androidoch sa bezproblémov dalo vrátiť na nižšiu verziu chápete či sa také niečo nedá aj tu ale hlavne by som sa chcel spýtať či sa nejako nedá vypnúť wifi v ovládacom paneli pretože dá sa iba odstaviť lenže neustále mi vyhľadáva wifi čo aj žerie batériu. Mám túto verizu od včera a dosť mi to vadí a chcel by som sa ešte spýtať tí čo máte verziu 12 ako ste na tom s batériou či to moc nežerie a tak ďalej vďaka za odpovede

    Aktualizácia, wifi #12305

    Zdravím, osobně si myslím, že tovární nastavení rozhodně nepomůže tomu, aby se ti vrátila verze systému iOS 10. Ohledně wi-fi...abys úplně vypnul wi-fi (jako ve verzi iOS 10, lze to pouze v nastavení), v ovládacím centru se pouze odpojíš od sítě, ale nevypneš tuto funkci.

    Aktualizácia, wifi #12306

    Nevrátiš sa na starú verziu a iOS. Aj keď niekde stiahneš ispw čiže súbor s aktualizáciou tak Apple už tento súbor nepodpisuje takze sa nedokončí aktualizácia a musím zostať iba pri tej najnovšej možnosti

    Aktualizácia, wifi #12307

    Aha dobre ďakujem a chcem sa Vás spýtať neviete náhodou ako je na tom 6s s výdržou batérie po tejto aktualizácii? 🙂 Ďakujem

Odpověď na: Aktualizácia, wifi

celý text

.