Zavřít reklamu
  • Smazané soubory – prosím pomoc #3502

    Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Pomocí Sketchbook jsem vyrobil cca 15 obrázků pro publikaci (nemusím zdůrazňovat, že v tom byly desítky hodin práce ). Vše bylo uložena na icloudu. Před 14 dny jsem obrázky procházel, vše tam bylo jak má být, včera jsem tam vlezl a cca 10 obrázků zmizelo. Mezitím se stalo několik věcí, o kterých si ale myslím, že by snad na obsah nemělo mít vliv: macbook šel na reklamaci (nyní tam je a zatím nemám žádné zprávy), obrázky jsem ale tvořil na ipadu navyšoval jsem icloud na 200GB **nově jsem se do sketchbook zaregistroval, předtím jsem kreslil bez registrace. Má prosím někdo z Vás nápad, jak ztracené obrázky dohledat nebo obnovit nebo aspoň zjistit, co se s nimi stalo. Možná bych uvedl poznatek, že jak jsem po těch 14 dnech Sketchbook otevřel, byl tam dokreslený poslední obrázek, dal jsem tedy galerii, přeplo se to do galerie, kde tento obrázek nebyl a už jsem ho nikdy neviděl. Moc všech prosím o pomoc a předem děkuji. L

    Smazané soubory – prosím pomoc #12247

    Súbory boli určite uložené aj na iPade - pravdepodobne sa nejak dokazila synchronizácia a keď zmizli z icloudu tak zmizli samozrejme aj z iPadu.

    Odporúčam DiskDrill, alebo iMyFoneAnyRecover - po pripojení zariadenia vedia obnovovať aj z iOS zariadení - vo free verzii aspoň ukáže čo vie obnoviť. Samozrejme to niečo stojí.

Odpověď na: Smazané soubory – prosím pomoc

celý text

.