Zavřít reklamu
  • Obnova dat z iTunes #3375

    Ahoj, Zálohoval jsem si iPhone pomocí iTunes a provedl restore. Bohužel, se daný soubor (pravděpodobně) poškodil a nelze backup nahrát na iphone zpět. Například až na 5 pokus to skočí do další fáze a to je výpočet času, kde to chvilí drží a potom vyhodí hlášku " itunes nemůže obnovit iphone protože na iphonu došlo k chybě čtení nebo zápisu" .. Hledal jsem nějaký software, který mi aspoň dokáže ten backup přečist a restornout obsah..no pár jsem jich našel..ale při další smůle to podporovalo pouze nezašifrované backupy..no bohužel 3 roky starý backup mi je k prdu Mohl by mi prosím někdo poradit, jak se přes tento problém dostat? jde mi čistě jenom o fotky a Notes, zbytek je mi fuk. Mockrát děkuji. Hezky zbytek dne. iPhone 7 plus, iOS 12.2 iTunes 12.9.4.102 - podle aplikace aktuální Windows 10

    Obnova dat z iTunes #12074

    Já používám např. "BackupTrans". Odkud jsi?

    Obnova dat z iTunes #12075

    Ahoj, nez bych nacal nove vlakno zeptam se zde, zalohu iTunes mam ale po obnoveni (XS) dam obnovit ze zalohy iTunes a pripojim, tam se mi ukaze ale akorat "zacit", obnovit ze zalohy je zasedivele a nejde zvolit, zalohu ,mam normalne v backup, nevite co s tim? Diky
    EDIT: Ted jsem zjistil, ze v zaloze je jen "Status.plist"
    chybí: manifest.plist, manifest.db a info.plist
    tam bude asi zásadní problém, jinak má záloha cca 23GB čili dat je v ní dost, dá se nějak něco z toho zachránit?

    Obnova dat z iTunes #12076

    Ahoj, nez bych nacal nove vlakno zeptam se zde, zalohu iTunes mam ale po obnoveni (XS) dam obnovit ze zalohy iTunes a pripojim, tam se mi ukaze ale akorat "zacit", obnovit ze zalohy je zasedivele a nejde zvolit, zalohu ,mam normalne v backup, nevite co s tim? Diky

Odpověď na: Obnova dat z iTunes

celý text

.