Apple Music neukazuje playlisty pri objavovaní novej hudby

iOS 10, iOS 9 a starší, jailbreak
Leslie10

Apple Music neukazuje playlisty pri objavovaní novej hudby

Příspěvekod Leslie10 » úte 22. led 2019 22:31:37

Dobrý, mám nasledujúci problém s Apple Music. Možno, že to ani nie je problém, len moja neznalosť, ale aj tak:

V Apple Music som našiel playlist s názvom Nostalgia: Urban hudba vytvorené samotným Applom. Playlist obsahuje hudby typu Hip-Hop, také staršie skladby. Problém je v tom, že keď idem riadne preklikávať, že Prechádzať, vyberiem Playlisty, potom Hip-Hop/Rap a nikde ten playlist nemôžem nájsť napriek tomu, že mi ukazuje (keďže mám to uložené), že sa to nachádza práve v sekcii Hip-Hop/Rap. Nájsť ten playlist viem iba vtedy, ak kliknem na Vyhľadať a manuálne zadám, že Nostalgia: Urban Hudba. Vtedy mi to nájde, cez sekciu Prechádzať nie. Tiež sa mi nepáči, že celé to prostredie je také rozhádzané, komplikované, a čo v Spotify napr. je plno Playlistov už len na hudby Hip-Hop 90. rokov, v Apple Music neviem či vôbec také existuje, lebo ak idem cez sekciu Prechádzať cez Playlisty a následne Dekády, tak len nejaké Pop 70. Rokov nájde a Indie 00 rokov. Proste je tam možno 10 Playlistov, v Spotify 50x toľko. Iba keď napíšem do vyhľadávača, že 90s Hip-Hop vtedy mi nájde dosť. Nechápem, že prečo mi ich neukazuje keď idem cez Prieskumníka novej hudby. Druhá otázka je, že nechápem rozdiel medzi Playlistami, Rebríčkami a Žánrami. A čo sú to vlastne Zdieľané Playlisty? Akože čo? Prečo to nie je iba jedno? Strašné niečo. Celý Apple Music je jeden obrovský bordel.

Ďakujem krásne za pomoc!

Playlist: https://itunes.apple.com/sk/playlist/no ... cd047?l=sk
Leslie10

Re: Apple Music neukazuje playlisty pri objavovaní novej hudby

Příspěvekod Leslie10 » úte 22. led 2019 23:02:34

Už som ten Playlist našiel. V sekcii Rebríčky. Chápete? V Rebríčkoch! Proste nechápem a som zúfalý. Aký je rozdiel medzi Rebríčkamy a Playlistami? Však je to to isté, prečo to nie jedna sekcia?! Teraz budem musieť furt všetky tie rubriky prehľadávať?! Bordel, humus, des.

Zpět na „iOS“