Zavřít reklamu
  • Změna čísla u imessage #3093

    Ahoj. Potřebuji v telefonu občas přehazovat simky, ale potřebuji aby imess zůstaly pořád stejně aktivní reps. máme tam skupiny, kde si posíláme mezi sebou informace. A potřebuji aby to pořád fungovalo, ikdyž tam bude jiná simka. Stačí změnit v nastavení u Zprávy/FaceTime "zahajovat nové konverzace z" a dát ID místo tel. čísla? A u "Zpravy imess můžete atd" nechat jak ID, tak tel číslo (které se bude měnit)? Nebo mě někdo musí pokaždé do té skupiny přidat? 🙄 Díky za radu. Snad jsem to napsal srozumitelně.

    Změna čísla u imessage #11438

    nepomohlo by zapnutí "ať to zvoní na všech číslech přiřazených k jednomu iCloud profilu"? Hovory takto jdou, jestli i iMessage, to nevím, sám to nepoužívám, ale znám lidi, co mají 2 iPhony a každý hovor jim současně zvoní na obou telefonech.

    Změna čísla u imessage #11439

    Zdravím,

    potřeboval bych píchnout s takovým problémem.

    Do iphone (aktuálně ios 13) jsem vložil datovou sim kartu, protože jsem potřeboval zjistit její telefonní číslo. Toto tel. číslo se mi natáhlo do imessage a od té doby komukoli pošlu imessage tak se zobrazí jako toto cizí číslo a nikoliv moje osobní číslo. Tu sim kartu už ani nemám. Nějakým způsobem se to tel. číslo natáhlo jako defaultní a na moje klasické číslo v Nastavení -> Jméno, tel. čísla, e-mail se zobrazuje jako druhé a to špatné tel. číslo nejde vymazat.

    V nastavení AppleID se toto číslo ani nevyskytuje, takže odtamtud není co vymazat. V iPadu se také nezobrazuje, pouze v iPhone.

    Zkoušel jsem nějaké návody na netu jako vypnout/zapnout imessage, facetime, telefon a čekat x minut, ale po chvilce se tam to číslo zase natáhne.

Odpověď na: Změna čísla u imessage

celý text

.