Zavřít reklamu
  • FACE ID bylo vypnuto #2882

    Dobrý den, dneska ráno se probudím. Podívám se na svůj iPhone XS s tím, že si ho obvykle odemknu obličejem, jenže to nefungoval a to se mi nestalo poprvé. Tak jsem ručně zadal kód do telefonu a poté otevřel, když tu na mě vyskočilo upozornění, že je problém s True Depth Kamerou a tudíž "Funkce FACE ID bylo vypnuto". Na apple podpoře mi řekli, že diagnostikou nezjistili žádný závadný problém na hardwaru ale tím, že mám beta verzi iOS 12.1., jenže zítra 30.10. vyjde aktualizace na oficiální 12.1. Stal se někomu podobný problém?

    FACE ID bylo vypnuto #11076

    Já se s tímto problémem potýkám u X už asi 3 týdny. Po instalaci aktualizace 12.0.1. se okamžitě začal projevovat problém s FaceID. Žádné upozornění mi telefon neřekl jen si prostě dělá co chce. Jeden den to funguje normálně, druhý musím stále zadávat kod. Dnes jsem snad otevřel telefon obličejem jen párkrát, neustále mě prudil kodem. Vsadím se že od zitra rano to zase pojede jak víno. Ještě mi někdo bude tvrdit že iphone je telefon co funguje tak ho pošlu někam. Co ho mám tak stále nějaký problém. 🙁

    Ted vidím že mají další verzi ios 12.1. tak snad tam bude změna....

Odpověď na: FACE ID bylo vypnuto

celý text

.