Zavřít reklamu
  • IOS 12.0.1. a problémy s X #2853

    Dokáže někdo poradit, nebo má podobný problém? Přehrál jsem IOS 12 na IOS 12.0.1. a okamžitě nastal problém s Face ID. Identifikace doposud fungovala špičkově, pod uhlem, ve tmě, brýle sluneční apod. Ted muzu koukat do displeje a nic. Náhodně jeden z 20 pokusů to najednou načte. Když aktualizuju nové načtení obličeje, funguje jako dříve. Za chvíli je situace zase špatná, jen se telefon zavrtí že něco se snaží ale nic jen to chce písemné heslo. Pri kazdem zapnutí telefonu stale vypisuju heslo což je krok zpet. Nevím jak z toho ven...

    IOS 12.0.1. a problémy s X #11008

    a zkusil jste smazat všechny vzory a nastavit FaceID znovu? Btw. pokud Vás to identifikuje i ve slunečních brýlích, rozhodně to není "OK", ale je to pěkný .... průšvih. 🙂

    IOS 12.0.1. a problémy s X #11009

    a zkusil jste smazat všechny vzory a nastavit FaceID znovu? Btw. pokud Vás to identifikuje i ve slunečních brýlích, rozhodně to není "OK", ale je to pěkný .... průšvih. 🙂

    IOS 12.0.1. a problémy s X #11010

    Mám dvoje sluneční brýle, klasické tmavé to vezme v pohodě a druhé s červenýma sklama už ne.
    Udělal jsem včera asi 10x znovunahrání obličeje a restart face ID. Telefon jsem restartoval taky asi 5x. Vždy po nahrání obličeje to krásně chodilo, stačilo ale na 10 minut nechat telefon v klidu a po zapnutí už zase chtěl heslo s tím že face ID nerozluští. Do večera jsem myslel že to vzdám a zruším si hesla, budu prostě bez hesel. 🙁
    Dnes ráno jako bych mávnul proutkem a vše funguje na první pohled.
    Ničemu nerozumím, asi se leknul že jsem chtěl volat na apple podporu. :))))

    IOS 12.0.1. a problémy s X #11011

    Ano, Face ID jsem resetoval a znovu nahrál. to jsem udělal včera asi 20x . Vždy po nahrání to pár pokusů šlo dobře pak se něco stalo a bez hesla ani rána. To se opakovalo celý den a nepomohl ani restart celého telefonu.

    Nevím co se stalo ale od rána to dnes šlape celý den na první pohled bez problémů.

    Sluneční brýle hnědé to bralo v létě na pohodu, druhé co mám s červenýma sklama už ne. Ty sem musel sundat.

Odpověď na: IOS 12.0.1. a problémy s X

celý text

.