Zavřít reklamu
  • Padani systemu po aktualizacii na iOs 12 #2850

    Dobry den, pred par dnami som si aktualizoval iphone 6s najprv na iOs 12 a kratko po tom na iOs 12.0.1. zacal mi nenormalne casto padat ( restartovat sa ) system. Uplne nahodne, aj pri spustani aplikacii aj v klude ked nic nerobim. Nejake 2 mesiace dozadu som menil bateriu ( original za original ). Vtedy som ma iOs 11.4.1. V sekcii Bateria - Zdravie baterie mi normalne ukazoval iphone 100% maximalnu kapacitu. nic nepadalo, vsetko fungovalo ako malo. Zhruba pred 2 tyzdnami mi mobil spadol na zem z cca 40 cm na kachlicky a vypol sa tak, ze nesiel zapnut. Potom sa mi ho nejako podarilo nastartovat. A za par dni prisli tieto aktualizacie. Tak neviem ci je to restartovanie sposobene tym padom alebo tymi aktualizaciami. Viete mi prosim niekto poradit co s tym? Bol som v neautorizovanom servise a tam mi kontrolovali bateriu a skusili prehrat iOs ale nic nevyriesili. Myslite ze v autorizovanom servise zistia a pripadne odstrania poruchu? Dakujem.

    Padani systemu po aktualizacii na iOs 12 #11004

    Autorizovaný servis řeší problémy na desce poněkud velkoryse a to drtivou většinou výměnou celé jednotky.
    Cena je pak většinou zcela smrtelná a docela zábavná. Na výměnu přistoupí pak většinou jen někdo, kdo neumí počítat. 😀
    Tvůj problém je pravděpodobně způsoben tím pádem, asi bych doporučil telefon prodat tak jak je a jít do novějšího modelu.
    Už z toho důvodu, že iP6s je poměrně poruchový model, a ačkoli má již samolepku u LCD pro zvýšení odolnosti proti prachu a polití, je na toto paradoxně daleko háklivější, než jeho předchůdci. 👿

    Padani systemu po aktualizacii na iOs 12 #11005

    mike-biker píše:
    Autorizovaný servis řeší problémy na desce poněkud velkoryse a to drtivou většinou výměnou celé jednotky.
    Cena je pak většinou zcela smrtelná a docela zábavná. Na výměnu přistoupí pak většinou jen někdo, kdo neumí počítat. 😀
    Tvůj problém je pravděpodobně způsoben tím pádem, asi bych doporučil telefon prodat tak jak je a jít do novějšího modelu.
    Už z toho důvodu, že iP6s je poměrně poruchový model, a ačkoli má již samolepku u LCD pro zvýšení odolnosti proti prachu a polití, je na toto paradoxně daleko háklivější, než jeho předchůdci. 👿

    Dobry vecer, to akoze mi vymenia zakladovu dosku v mobile za vysoku cenu? Dobre to chapem?
    No otazka je ze kto by chcel kupit iphone 6s ked by sa mu stale sam restartoval. Mozno len na nahradne diely. Ci sa mylim?
    Dakujem za odpoved.

Odpověď na: Padani systemu po aktualizacii na iOs 12

celý text

.