Zavřít reklamu
  • Zblbli kontakty #2774

    Dnes mi prišla sms z nejakého čísla. Odpísal som že neviem kto to je a druhá strana ma zdr*ala za to že ju nemám uloženú. Keď som zistil kto to je prišlo mi to divné pretože som si ju určite ukladal. V kontaktoch som ju aj potom naozaj našiel. No keď mi volala tak mi ukázalo iba číslo. V posledných hovoroch keď som klikol na tlačidlo "ičko" tie informácie alebo čo to je, tak už mi ukazalo aj názov kontaktu. Ale keď som šiel späť tak zase iba číslo. Takto mi to potom urobilo aj na ďalšom čísle čo mi volalo. Skúsil som vymazať celý iPhone a obnoviť z iCloudu no aj tak mi vôbec neukazuje niektoré kontakty. V zozname ich nájdem, no pri posledných hovoroch alebo v SMSkách mi ukazuje iba číslo. Myslel som si že takáto vec sa môže stať iba na androide, preto som si kúpil iPhone 8 ale ako pozerám tak to dokázalo dokonale zničoho nič zblbnúť. Viete mi niekto poradiť ako to napraviť? Všetky kontaky mám pekne uložené na google účte. Skúšal som v nastaveniach vypnúť synchronizáciu kontakov, vtedy sa vymazali všetky. Keď som ju opäť zapol tak sa do kontaktov nahrali všetky, no napríklad v SMSkách mi zobrazilo pri niektorých opäť iba číslo a pritom v kontatkoch sú... edit: vôjdem do kontakov, kliknem na nejaký kontakt, potom kliknem na tlačidlo poslania správy a zrazu mi už v aplikácií správy ukazuje číslo a nie názov kontaktu...wtf?

    Zblbli kontakty #10799

    Zkus Nastaveni >obecne > datum a cas > automaticky > on/off
    Otevrit kontakt ktery tohle dela > upravit ho > dopsat v nazvu treba pismenko navic a zda to bude fungovat jak ma

    Zblbli kontakty #10800

    Nepomohlo to 🙁 a robí mi to u dosť veľa kontaktov

    Zblbli kontakty #10801

    MioSVK píše:
    Nepomohlo to 🙁 a robí mi to u dosť veľa kontaktov

    A máš zapnutý iCloud a synchronizaci kontaktů v něm?

    Zblbli kontakty #10802

    Ahoj, to jsem přes týden taky řešil, zjistil jsem, že je to tím, že číslo, které mi volalo / psalo mělo předvolbu a moje uložené nemělo. Nikdy předtím jsem s tím problém neměl, nevím, jestli to přišlo s novým iOS, ale musel jsem si ručně před každý kontakt napsat +420 (na Slovensku samozřejmě +421) a poté jsem vše viděl správně.
    Ještě lepší to bylo na Macu. Tam jsem chtěl zahájit konverzaci přes iMessage a před kontakt bez předvolby se automaticky hodila předvolba pro Španělsko ❓ 😀
    Chce si to teda čísla psát i s předvolbama... 🙄

    Zblbli kontakty #10803

    Filip7 píše:
    Ahoj, to jsem přes týden taky řešil, zjistil jsem, že je to tím, že číslo, které mi volalo / psalo mělo předvolbu a moje uložené nemělo. Nikdy předtím jsem s tím problém neměl, nevím, jestli to přišlo s novým iOS, ale musel jsem si ručně před každý kontakt napsat +420 (na Slovensku samozřejmě +421) a poté jsem vše viděl správně.
    Ještě lepší to bylo na Macu. Tam jsem chtěl zahájit konverzaci přes iMessage a před kontakt bez předvolby se automaticky hodila předvolba pro Španělsko ❓ 😀
    Chce si to teda čísla psát i s předvolbama... 🙄

    Tak tím to nebude. Na většině čísel předvolby nemám a normálně mi to vše ukazuje kdo píše a volá.

    Zblbli kontakty #10804

    Filip7 píše:
    Ahoj, to jsem přes týden taky řešil, zjistil jsem, že je to tím, že číslo, které mi volalo / psalo mělo předvolbu a moje uložené nemělo. Nikdy předtím jsem s tím problém neměl, nevím, jestli to přišlo s novým iOS, ale musel jsem si ručně před každý kontakt napsat +420 (na Slovensku samozřejmě +421) a poté jsem vše viděl správně.
    Ještě lepší to bylo na Macu. Tam jsem chtěl zahájit konverzaci přes iMessage a před kontakt bez předvolby se automaticky hodila předvolba pro Španělsko ❓ 😀
    Chce si to teda čísla psát i s předvolbama... 🙄

    Tak toto mi pomohlo ďakujem krásne 🙂 ale neviem prečo mi to začalo robiť až včera, doteraz som mal čísla uložené rôzne a všetko fungovalo, len včera to zblblo

    Zblbli kontakty #10805

    Kdyz upravis jeden s tech kontaku primo na gmailu?

    Zblbli kontakty #10806

    To MioSVK: jsem rád, že jsem mohl pomoct, popravdě jsem čekal, kdy se tady ten problém objeví. Bohužel je časově náročná práce, a to mám jen 100 kontaktů 😀

    To petriPhone: mně to funguje na mobilu normálně, na Macu mi to ale po update na Mojave všechna čísla ve zprávách s předvolbou, které jsem měl napsaná bez předvolby házela jen jako čísla, nevěděl jsem, o koho se jedná. Vrchol byl, když jsem na Macu ani nemohl napsat novému člověku, o kterém jsem věděl, že má iPhone a automaticky se mi zpráva zbarvila do zelena a kontakt měl předvolbu +34, tedy Španělsko... a to jsem tam s MacBookem ani s iPhonem nebyl 😀

    Zblbli kontakty #41167

    caute prosim Vas mne to zacalo teraz robit tiez , mal som iphone 5se a presiel som na 11 pro...
    v smskach mi ulezene kontakty ukazuje len ako zaciatocne pismeno tam kde sa zobrazuje fotka a vedla toho vidim iba cislo... nie je to pri vsetkych niektore zobrazuje normalne...

    vie niekto radu ? mam tych kontaktov tak 2500 a nechce sa mi to prepisovat

    diki

    Zblbli kontakty #41170

    když nechce, tak si nestěžuji, za lenost se platí. Btw. jak voláš ze zahraniční?
    Ale třeba nejdeš nějaký robot, který to udělá za tebe. Použij Google a hledej.

Odpověď na: Zblbli kontakty

celý text

.