Zavřít reklamu
  • Režim Nerušiť #2767

    Zdravím, predvčerom večer som si nastavil Večierku v Nerušiť. Dnes ráno mi kolega vravel, vraj mi poslal SMS v čase, ked bola tá večierka aktivovaná, no mne neprišla žiadna SMS ani po tom, čo sa Večierka vypla. Myslel som si že to funguje ako ked si zapnem letecký režim, nedovolá sa mi nikto, nikto mi nenapíše, avšak ked ho vypnem, všetky SMS mi v tú chvíľu prídu. V takom prípade by sa mi asi viac oplatilo zapínanie/vypínanie toho let. režimu, avšak rád by som to mal nejako schedulované, napadlo ma skúsiť to urobiť cez Shortcuts, avšak dá sa to? Prípadne skúste poradiť, možno robím niečo zle.. Vďaka.

    Režim Nerušiť #10785

    Ahoj, večerka a nerušit jsou dvě rozdílný veci. Večerka tě upozornuje kdy más jít spát a nastavís si budík třeba na všední dny..
    režím nerušit je od kdy do kdy nechceš být rušen. Behem této doby mužeš telefon normálně používat akorát ti v době třeba 22:00 - 6:00 budou chodit zprávy a volání pouze do oznamovacího centra. Nebudou tě rušit zvuky. V režimu nerušit si mužeš nastavit kontakty který se ti po tu dobu muzou dovolat. třeba oblíbeny ty ti vzdycky zazvoní.
    pokud ti v režimu nerušit někdo zavolá po třetí za sebou telefon ti normálně bude zvonit.
    pokud ti zpráva nepřišla v režimu nerušit bude to chyba někde jinde. ale uričitě ne večerky nebo režimu nerušit.

    Režim Nerušiť #10786

    Ahoj, večerka a nerušit jsou dvě rozdílný veci. Večerka tě upozornuje kdy más jít spát a nastavís si budík třeba na všední dny..
    režím nerušit je od kdy do kdy nechceš být rušen. Behem této doby mužeš telefon normálně používat akorát ti v době třeba 22:00 - 6:00 budou chodit zprávy a volání pouze do oznamovacího centra. Nebudou tě rušit zvuky. V režimu nerušit si mužeš nastavit kontakty který se ti po tu dobu muzou dovolat. třeba oblíbeny ty ti vzdycky zazvoní.
    pokud ti v režimu nerušit někdo zavolá po třetí za sebou telefon ti normálně bude zvonit.
    pokud ti zpráva nepřišla v režimu nerušit bude to chyba někde jinde. ale uričitě ne večerky nebo režimu nerušit.

Odpověď na: Režim Nerušiť

celý text

.