Zavřít reklamu
  • Synchronizace fotek na iCloudu #2710

    Ahoj, mám menší dotaz ohledně synchronizace fotek na iCloudu. Cca před půl rokem jsem se přihlásil na Apple ID jedné naší známé, abych si stáhl některé její koupené appky. S jejím vědomím samozřejmě. Ihned jsem se po stažení appek z jejího Apple ID odhlásil a přihlásil zpět na to mé. Poté jsem se dozvěděl, že má v jejích zařízeních moje fotky, které se synchronizovaly s jejím iCloudem z mého iPadu, zatímco jsem tam byl přihlášený. To jsem myslel, že přestane po odhlášení mého zařízení z jejího Apple ID. Nicméně mi včera volala, že se jí tam stále objevují moje fotky, které postupně iPhonem fotím. Mohu se zeptat, jak je tohle možné? Kontrolovali jsme to a na svém Apple ID účtu nemá nic jiného než její zařízení a o mém tam není ani zmínka, co jsem se tenkrát odhlásil. To samé s mým účtem - pouze má zařízení. Měl jsem za to, že pokud se z Apple ID odhlásím, s jejím účtem už nebude nic propojené a synchronizace fotek proběhne pouze v rámci mého iCloudu. Nevíte prosím někdo, kde by mohla být příčina? Moc děkuju

Odpověď na: Synchronizace fotek na iCloudu

celý text

.