Zavřít reklamu
  • IOS 11.3 #2263

    Ahojte Čo hovoríte na ios 11.3 je už stabilný alebo stále nie? Oplatí sa mi aktulizovať z 10.3 alebo mam počkať na 12?

    IOS 11.3 #9628

    Nefunguje automatické vyplňování hesel v Safari. V iOS 11.2. to fungovalo skvěle a dost jsem to každý den využíval. Z tohoto důvodu se vracím zpět.

    IOS 11.3 #9629

    Ďakujem no hej je to dosť užitočné hlavne keď máte tých hesiel okolo 20 každé sa zapamätať nedá a aj keby je to zdĺhave

    IOS 11.3 #9630

    IPAD__2017 píše:
    ĎKujem no hej je to dosť užitočné hlavne keď máte tých hesiel okolo 20 každé sa zapamätať nedá aj keby je tomzdĺhave

    Už jsem na to přišel. Funguje to jinak. Musí se kliknout tam, kde se má zadat heslo aby se objevila klávesnice. Nad klávesnicí se objeví modrými písmeny hesla. Tam si vyberete to správné. Zdlouhavé s nepraktické. Nechápu proč to takto dojebali.

    IOS 11.3 #9631

    A inak je stabilný neseká a ako tomje s bateriou?

    IOS 11.3 #9632

    Mám iPhone X a pozoruji plynulejší odemykání přes Face ID. Také otevírání stránek v Safari je takové trochu plynulejší. Vydrž baterie po půl hodině vydání iOS 11.3. se nedá zatím porovnávat 🙂

    IOS 11.3 #9633

    Na X potvrzuji znatelné zlepšení a zrychlení face id a celkově je X trochu svižnější.

    IOS 11.3 #9634

    Ondraj píše:
    Na X potvrzuji znatelné zlepšení a zrychlení face id a celkově je X trochu svižnější.

    Rychlejší a svižnější určitě ne, spíš trochu plynulejší bez škubání a trhání při animacích a odemykání. Plynulost je způsobená tím, že iOS 11.3. Apple trochu zpomalil.

    IOS 11.3 #9635

    Konečně opravena chyba v kalendáři, kdy v "měsíčním" zobrazení mizely názvy měsíce vlevo nahoře.

    IOS 11.3 #9636

    petriPhone píše:

    Ondraj píše:
    Na X potvrzuji znatelné zlepšení a zrychlení face id a celkově je X trochu svižnější.

    Rychlejší a svižnější určitě ne, spíš trochu plynulejší bez škubání a trhání při animacích a odemykání. Plynulost je způsobená tím, že iOS 11.3. Apple trochu zpomalil.

    Za mě je to rychlejší. Face ID odemkne rychle a i v neideální pozici. Dřív jsem rychlým tahem nahoru přes Face ID buď odemkl, ale taky zůstalo poměrně často zamčeno a pak bylo pro mě rychlejší zadat kód.

    IOS 11.3 #9637

    petriPhone píše:

    Ondraj píše:
    Na X potvrzuji znatelné zlepšení a zrychlení face id a celkově je X trochu svižnější.

    Rychlejší a svižnější určitě ne, spíš trochu plynulejší bez škubání a trhání při animacích a odemykání. Plynulost je způsobená tím, že iOS 11.3. Apple trochu zpomalil.

    Za mě je to rychlejší. Face ID odemkne rychle a i v neideální pozici. Dřív jsem rychlým tahem nahoru přes Face ID buď odemkl, ale taky zůstalo poměrně často zamčeno a pak bylo pro mě rychlejší zadat kód.

    IOS 11.3 #9639

    Ďakujem takže mam ostať pri 10.3?

    IOS 11.3 #9640

    petriPhone píše:

    IPAD__2017 píše:
    ĎKujem no hej je to dosť užitočné hlavne keď máte tých hesiel okolo 20 každé sa zapamätať nedá aj keby je tomzdĺhave

    Už jsem na to přišel. Funguje to jinak. Musí se kliknout tam, kde se má zadat heslo aby se objevila klávesnice. Nad klávesnicí se objeví modrými písmeny hesla. Tam si vyberete to správné. Zdlouhavé s nepraktické. Nechápu proč to takto dojebali.

    To ako na to bolo písané v popise aktualizácie, nečítaš? Zjavne nie, taktiež dôvod a to ten, že je to z hľadiska vyššej bezpečnosti.

    IOS 11.3 #9641

    majdy píše:

    petriPhone píše:

    IPAD__2017 píše:
    ĎKujem no hej je to dosť užitočné hlavne keď máte tých hesiel okolo 20 každé sa zapamätať nedá aj keby je tomzdĺhave

    Už jsem na to přišel. Funguje to jinak. Musí se kliknout tam, kde se má zadat heslo aby se objevila klávesnice. Nad klávesnicí se objeví modrými písmeny hesla. Tam si vyberete to správné. Zdlouhavé s nepraktické. Nechápu proč to takto dojebali.

    To ako na to bolo písané v popise aktualizácie, nečítaš? Zjavne nie, taktiež dôvod a to ten, že je to z hľadiska vyššej bezpečnosti.

    Zjavne čítám cipe 😉

    IOS 11.3 #9642

    IPAD__2017 píše:
    Ďakujem takže mam ostať pri 10.3?

    To se jako rozhodneš zůstat / nezůstat na iOS10.3 jen na základě příspěvků tří lidí, těsně po vydání updatu? Žádnou super-velikou změnu mezi verzema iOS už nečekej - čekáš změnu, že iOS11.2 je nepoužitelný a iOS11.3 naprosto výborný?

    V iOS11 je spousta novinek a změn vzhledu, já jsem s iOS11 spokojenej (snad jen občas trhání nějaké animace) a líbí se mi. Jestli ti jsou ty změny "buřt" a líbí se ti minulý systém, tak na něm už zůstaň. Jestli máš chuť na nový systém, tak instaluj!

    Jinak subjektivně je včerejší iOS11.3 pro mě bez problému, možná i bez těch trhání.

Odpověď na: IOS 11.3

celý text

.