Zavřít reklamu
  • Apple pay v ČR? #354

    Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo už zkoušel apple pay v české republice podle návodu lsa? A jestli popřípadě funguje? Díky

    Apple pay v ČR? #5006

    Ahoj,
    zkoušel jsem to a normálně to funguje. Jediný co se mi stalo, že změnou ID se mi vymazala z telefonu celá Music, ale po vrácení českého ID stačilo znovu zapnout Hudební knihovnu na iCloudu a všechno bylo zpátky. Pay mi zůstalo i z českým ID a normálně funguje dál.

    Apple pay v ČR? #5007

    Zdravím.
    boon. jede v česku dobře, ale jsou tu i velké problémy. Nemůžeš si top upnout účet z české karty pokud nemáš boon. PLUS, který pro aktivaci vyžaduje doklady z Velké Británie. Zkoušel jsem úplně všechno abych si mohl top upnout účet, dokonce jsem si vytvořil virtuální karty z Velké Británie, bohužel nic nepomohlo. Jo, a pozor taky na vytváření více účtů. Pokud tak nastane, boon. to zjistí a zablokuje všechny účty založené.

    Apple pay v ČR? #5008

    Dobrý den, děkuji za odpověď. Co znamená topupnout účet? Stačí si jen založit boon účet a to je vše ne? Trochu mi to víc prosím přeložtr nebo vysvětlete.

    Díky

    Apple pay v ČR? #5009

    Top Up je přidání peněz z vaši opravdové karty na vaši virtuální kartu boon.

    Apple pay v ČR? #5010

    Aha. Takže nejde si převést z českého účtu na boon účet? A kdyžto boon zjistí tak zablokujue všechny účty včetně českého?

    Apple pay v ČR? #5011

    Jo a nemohl by jste mi tohle prosím přeložit? Ty slova top upnout a tak? Moc to nechápu. Třeba to že si nemohu upnout učet z české karty pokud nemám boon. ? Já myslel že když si na boon založím virtuální kartu tak si na ní pak z české převedu třeba 1000Kč a pak můžu platit pomocí apple pay s boon kartou. A ono vám to nepřevede z české karty na tu boon kartu? To musíte mít anglickou kartu? I když jste mi už odpovídal tak když bych chtěl apple pay zkusit v ČR tak abych vše věděl a neudělal blbost nebo kravinu.

    Díky moc za odpovědi.

    Nemůžeš si top upnout účet z české karty pokud nemáš boon. PLUS, který pro aktivaci vyžaduje doklady z Velké Británie. Zkoušel jsem úplně všechno abych si mohl top upnout účet, dokonce jsem si vytvořil virtuální karty z Velké Británie, bohužel nic nepomohlo. Jo, a pozor taky na vytváření více účtů. Pokud tak nastane, boon. to zjistí a zablokuje všechny účty založené.

    Apple pay v ČR? #5012

    Prostě se tam nedají přidat peníze z karty, pokud nejste občan Velké Británie. Ta aplikace se rozděluje na několik výhod. Je "boon. Start", "boon. Classic" a "boon. Plus". "boon. Plus" má výhodu že se dají přidat peníze z karty z jakéhokoliv státu. Jenom problém při aktivaci "boon. Plus" je v tom, že musíte předložit doklady aby si ověřili, že jste opravdu z Velké Británie.

    Chápete to už? Prostě tam nemůžete přidat peníze pokud nemáte doklady nebo nejste z Velké Británie. A to je tak. A pokud tam nemůžete přidat peníze, tak je ta aplikace přeci k ničemu.

Odpověď na: Apple pay v ČR?

celý text

.